Akrostiş şiir

Akrostiş şiir isteklerinizi bu sayfa aracılığıyla yapabilirsiniz. Böylece sizlere daha güzel hizmet verebiliriz.
Akrostiş isteğinde bulunurken lütfen üslubunuzda emir cümlesi kullanmamaya özen gösteriniz. Nitekim bizler akrostiş şiir işini bir gönül meselesi olarak görüyor o bağlamda akrostişler üretiyoruz.
Ayrıca akrostiş isterken anlatmak istediğiniz şeyi de açıkça dile getirirseniz, akrostiş yazılırken buna dikkat edilir. Mesela bir arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak akrostiş şiir yazılmasını istiyorsanız bunu belirtiniz. Ya da sevgilinize barışma mesajı atarken akrostişi de ekleyecekseniz istek sırasında bunları belirtirseniz sizlere daha net ve güzel şekilde yardımcı olabiliriz. Türkiye’nin en ayrıcalıklı ve en iyi içeriğe sahip akrostiş şiir sitesi sizler için çalışmaktadır. Akrostiş şiir yazma yeteneği olan arkadaşları yazar olarak aramızda görmekten büyük şeref duyarız. Akrostişlerim beğenilir mi acaba kaygısı taşımayınız. Bu iş amatör ruhla yapıldığı zaman daha bir zevklidir. Tüm ziyaretçilerimizin istedikleri tarzda akrostiş buldukları bir çevrimiçi platform haline gelene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İyi günler…

“Akrostiş şiir” üzerine 499 düşünce

 1. araçları şiiri lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

 2. Melike Şifa Şahin ile ilgili yazabilirmisiniz lütfen.Sevgilime yazıyorum .

 3. El uzattım ya sana yüreğin elvermedi, değmedi yüreğin yüreğime
  Sebebsiz değil yanlızlığım adı sen, hükmü sen
  İtirafı zor tarififi yok bu hissiyâtın,belki satırlarda ama onlarda hükümsüz
  Nasıl bir duygu,nasıl bi sağnaktı ki bu sensizlik, herşeyerağmen sana ıslanıyordum

 4. BAŞARMAK İÇİN ÇALIŞMAK Konulu akrostiş istiyorum.lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim.acil okul dergisi için yazmam lazımdır.

 5. bana acilen mete ve mücahit ismi ile ilgili akrostiş lütfen e postama mesaj olarak atarmısnız ?

 6. seyit demet yaparmısınız lütfen acillllll … hersey tmm bu eksik
  3
  gun snra dogum gunune wrcem de

 7. merhaba,

  ben uzun zamandır tanıdığım ama açılmayı düşündüğüm kişiye akrotiş şiir istiyorum. adı BÜŞRA eğer mümkünse diğer örneklerini gördüğüm şiirler gibi olabilirse şiirin baş harfleri BÜŞRA son harfleri EMRAH olsun istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim

 8. Bana lütfen hatta yalvarıyorum çok ama çok acil sıcaklı ısı vb. akrostiş lazım lütfen ama çok acil Pazartesiye gitmesi gereken bir dergim var ve performanstır belirteyim çok ama çok acil ba sıcaklı veya ısı ile ilgili akrostiş eğer hangisi derseniz sıcaklık olsa daha iyi ama ikiside olsun inanın çok ama çok makbule geçer lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen ve rica edersem çabuk olsun n’olur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Merhaba.Yakında bir öğretmenimin doğum günü ona sürpriz yapmak istiyorum.Bana Havaser ismi için bir akrosriş yazar mısınız? Çabuk olursa sevinirim 🙂

 10. Merhaba.Yakında bir öğretmenimin doğum günü ona sürpriz yapmak istiyorum.Bana Havaser ismi için bir akrosriş yazar mısınız? Çabuk olursa sevinirim 🙂 Olursa bunun bana bildirilmesini istiyorum.

 11. bana sivil savunma ile ilgili akrostiş yazar mısınız bugün
  acillllllll…

 12. Lütfen bana acil turizm akrostiş siiri yazar mısınız?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir