Akrostiş şiir


Akrostiş şiir isteklerinizi bu sayfa aracılığıyla yapabilirsiniz. Böylece sizlere daha güzel hizmet verebiliriz.
Akrostiş isteğinde bulunurken lütfen üslubunuzda emir cümlesi kullanmamaya özen gösteriniz. Nitekim bizler akrostiş şiir işini bir gönül meselesi olarak görüyor o bağlamda akrostişler üretiyoruz.
Ayrıca akrostiş isterken anlatmak istediğiniz şeyi de açıkça dile getirirseniz, akrostiş yazılırken buna dikkat edilir. Mesela bir arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak akrostiş şiir yazılmasını istiyorsanız bunu belirtiniz. Ya da sevgilinize barışma mesajı atarken akrostişi de ekleyecekseniz istek sırasında bunları belirtirseniz sizlere daha net ve güzel şekilde yardımcı olabiliriz. Türkiye’nin en ayrıcalıklı ve en iyi içeriğe sahip akrostiş şiir sitesi sizler için çalışmaktadır. Akrostiş şiir yazma yeteneği olan arkadaşları yazar olarak aramızda görmekten büyük şeref duyarız. Akrostişlerim beğenilir mi acaba kaygısı taşımayınız. Bu iş amatör ruhla yapıldığı zaman daha bir zevklidir. Tüm ziyaretçilerimizin istedikleri tarzda akrostiş buldukları bir çevrimiçi platform haline gelene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İyi günler…

Yorumlar (502 Yorum)

 • Elif yıldız

  Bana acilen uçak, helikopter ve balon ile ilgili akrostiş şiir bulur musun lütfen…

 • Yasin Doğan

  Şura Yasin yazabilirmisiniz acil.?

 • Bekir Albayrak

  Merhaba Belinay adında bir yegenim oldu .. Sizden ricam belinay adında bir şiir yazarmısınız.

 • Bana acil olarak Cenker ismi için akrostiş şiir lazım.

 • berkay söylemez

  ilayda akrostişi

 • ayşenur ısmıyle yazabılırmısınız.

 • maden ileilgili akrostiş

 • çağan ismi ile yazabilirmisiniz?

 • Furkan Türk

  İnternette rastladığım Tahsin MELAN’ın bu konudaki makalesini paylaşmak istiyorum. Eminim sizin de ilginizi çekecektir. Türkçeye yapılan bu katkıyı kutlamak ve desteklemek gerekir.

  ***

  İLKLEME (Fr. Akrostiş)

  Değerli dostlar, bugün sizlerle edebiyatımızda çok sık rastlanan, özellikle şiir severlerin vazgeçemediği bir şiir sanatı üzerine sohbetimiz olacak. Umarım ilginizi çeker ve sıkılmadan okursunuz.

  İnanıyorum ki pek çoğumuz, ilkokul ya da ortaokul sıralarında adına aşk denilen oysa daha aşkın narına yanmanın ne olduğunu bilmeden, gerçek aşktan bihaber olduğumuz dönemlerde kendince (platonik yaşamışızdır) aşklar yaşamış ve sevdiğimize “Seni seviyorum!” diyememenin sıkıntısını. İşte o an imdadımıza yetişen bir dörtlük olmuştur. Adeta can simidi olmuştur çaresizliğimize. Tutkumuzu, çaresizliğimizi, gönlümüzü o dörtlükle karşıya yansıtmaya çalışmışızdır. İlk defa kim tarafından ve ne zaman yazıldığı bilinmeyen bu dörtlük, dize sonlarında ufak tefek değişikliklere (genellikle 3. dize) uğrasa da genellikle şöyledir:

  Seviyorum ama kimi
  En tatlı birisini
  Nasıl anlatsam sana
  İlk harflerine baksana

  Sanırım dizeleri okuyunca tanıdık bir dost görmüşçesine o günlere dönmüşsünüzdür. Belki de dizelerin ilk harflerinden oluşan o sözcüğü doğrudan söyleyememenin verdiği o anki heyecan, yüzünüzde anıları gizleyen bir tebessüm olarak şekillenmiştir. İnsanın keşkelere yaslanmadan anılarını yaşaması kadar güzel başka ne olabilir ki?

  Giriş biraz uzun oldu, ama olması da gerekiyordu. Bu edebî sanatı anlatmaya çalışırken bu örnek dörtlüğü görmezden gelmek sanki bir tür vefasızlık olurdu.

  Bu sanat, şairler veya şiir heveslilerince yıllarca severek uygulanmış; adı ise Fransızcadan (acrostiche) olduğu gibi alınarak yakın zamana kadar Türkçe söylemiyle “AKROSTİŞ” olarak anılmıştır. Bu sanatın uygulanmasındaki çaba ve amaç, edebî değer taşıyacak şekilde (genellikle) alt alta sıralanmış dizelerin ilk harfleriyle bir isim, bir duyuru, bir ileti vb. oluşturabilmektir.

  Yıllardır onca edebiyatçı ve dilciden biri de kalkıp “Neden buna Türkçe bir ad verilmemiş?” diye sorgulamamış, çabalamamış. Sanırım gerek görmemişler. Alışkanlık sonucu “akrostiş” olarak kullanılmış. Taa ki 4-5 sene öncesine kadar. Sonunda buna Türkçe bir karşılık önerilmiş ve uygulamaya sokulmuş. Kullanımı da gittikçe yaygınlaşmaya başlamış. Bu sözcük, sanatı yansıtan anlamından yola çıkılarak türetilmiş. Kural, dizelerin ilk harfleri ile ilgilidir. Dolayısıyla “İlk harflerle yapılan.” anlamında ”İLKLEME” denilmiştir.

  Sonuç olarak, edebiyatımızda “akrostiş” olarak kullanılmış olan sözcüğün artık hükmünü yitirerek yerini bizden, dilimizden yansıyan “İLKLEME” sözcüğüne bıraktığını görmenin kıvancını sizlerle paylaşmak istiyorum. Yıllardır duyan ve kullananların beğeniyle karşıladığı bu sözcükle ilgili olumlu yansımaların yanı sıra internet üzerinden yaptığım araştırmalarda da göle çaldığım bu mayanın tuttuğunu görmenin, dilimize bir sözcük daha kazandırmış olmanın gururunu ve onurunu yaşıyorum. Umarım sizler de beğeniyle kullanırsınız. Yeni bir sözcüğün yerine sağlamlaştırabilmesi için gereken sürenin ne kadar olacağını takdirlerinize bırakıyorum. Bu süreç kullanıcılara ve onların beğenilerine bağlıdır.

  Bir sözcüğün isim babası olmak, dilimize bir sözcük kazandırmış olmak gerçekten çok önemli ve gurur verici bir olay. Bunu, yıllardır çalışmalarımı izleyen, söylediklerimi ve yazdıklarımı sığ bakış açılarıyla saptırmayan, yapıcı eleştirileriyle destek veren değerli gönül dostlarıma ithaf ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Dilimize sunduğum diğer sözcükleri yeri geldikçe sizlerle de paylaşacağım. (Örneğin yukarıda “platonik aşk” için önerdiğim “kendince aşk” gibi.) *

  İLKLEME tarzında yazdığım şiirlerimden bazıları:

  Umut

  Hatadır biliyorum ama gönül susmuyor
  Ümidvâr gamzelerin beni hep aldatıyor
  Leylî’deki sadakâtî gönül sende arıyor
  Ya bir umut ya bir medet ya da tövbekâr ol
  Aldatma maşukunu inan sana tapıyor

  Çankırım

  Çağdaş yolda bir ülküde hiç yılmadan gidenler
  Ana dilim öz kültürüm kimliğimdir diyenler
  Nerde nasıl düşünmeden memleketin sevenler
  Karanlığı aydın edip bilim için uğraşın
  Işık saçın anayurda her yere iz bırakın
  Rüyalara sarılıp da gerçeklerden şaşmayın
  Islah olur can olur gönül ehli olanlar
  Melânîce kelam edip haddinizi aşmayın

  ***
  TESELLİ

  Fırtınalar dinmedi sensizliği yaşarken
  Enginlere dalıp bin bir hayal kurarken
  Resmin bile yoktu bir teselli ararken
  Dünlerim gün oldu günler vuslata hasret
  Al beni de götür sonsuzluğa koşarken

  ***
  Gönlüm Sende

  Elveda dese dilim gönlüm yine sendedir
  Sensiz geçse de günler anıların bendedir
  Mazi seninle dolu bunu sakın unutma
  Aşkım sürdüğü süre inan bu can tendedir

  ***
  Sitem

  Gözlerimde gölge oldun hasretinse kor
  Üstünden kaç bahar geçti tarifi çok zor
  Leyla misali Mecnun’un yolun gözlersin
  Nerde ne zaman görürsen sitem edersin
  Uğruna harcanan ömre bakma sakın hor
  Renkler solup gitse bile solmayan sensin

  *******
  Muzaffer SUNGUR’dan ilkleme adına…

  Tarihe geçecek bu “söz”
  Adını Tahsin koydu, budur öz
  Ha üç gün ha beş gün fark etmez
  Senin de kullanacağın bir söz
  İyisi mi değme ona göz
  Nasıl olsa bir gün çıkar karşına bu söz…

  ****
  İlkleme konusu işlendiğinde anmadan geçmek istediğim iki konuya daha değinmek istiyorum.

  Birincisi edebiyatımızdaki en güzel ilkleme örneklerinden biri olan Sezai KARAKOÇ’un MONA ROZA adlı şiiri. Bugünkü yazımı daha fazla uzatmamak için izninizle bu şiiri ve özelliklerini bir başka yazımda paylaşmak istiyorum.

  İkinci konu ise çok ilginç. Aşk, sevda vb. konular söz konusu değil. Üstelik edebî bir kaygı da güdülmemiş. Amaç siyasî bir olayın açığa çıkarılması. Belki duymuş, okumuş olabilirsiniz. Buna rağmen hem yöntemin ve içeriğin ilgi çekeceğini düşündüğüm hem de edebî açıdan bir yanlış değerlendirmeyi düzeltmek istediğim için paylaşmak istiyorum.

  Biraz sonra sizlere sunacağım belge “İlk İşkence Delili Olan Edebî Metin!”
  olarak siyaset ve edebiyat tarihimize iz bırakmıştır.

  Yıl 1970. Darbe günleri. İlhan SELÇUK gözaltına alınmıştır. “Ziverbey Köşkü” çok duyulan ve sırlarla örülü bir yerdir. İşkence altındaki Selçuk’tan, ülkeye komünizm getirmek için nasıl bir örgüt kurduklarını anlatan sözde bir itirafname yazması istenir. İ. Selçuk yazmazsa öldürüleceğini bilmektedir. Günün koşulları gereği ifadesini yazar, verir.

  Yıllar sonra, Nazlı Ilıcak eline geçirdiği bu belgeyi “İlhan Selçuk’un komünizm itirafnamesi.” diyerek “Bomba Haber” yorumuyla halka yansıtır. Oysa başına ne işler geleceğini, nasıl rezil olacağını tahmin bile edemez. İşte o belge:

  “12 Mart’a doğru Türkiye iflasa gidiyordu. Demirel iktidarı giderek yoğunlaşan şaibe altındaydı. Üniversiteli gençler sokaklarda, meydanlarda, hatta üniversite binalarının çatıları altında katl ediliyorlardı. Devletin bütün güçleri, aydınları, askerleri, yargıçları, sorumluları, sağduyu sahipleri endişe içindeydiler. Gidiş normal değildi. Anayasa çerçevesi ve yönelişlerine göre davranmak isteyen devlet memurları ve sorumlularına siyasi iktidar adeta ceza tertipliyordu. Siyasi iktidar aydın yazarları ezmek amacındaydı. Toplum yaşamında Anayasa uygulanmıyordu. Bazı çevrelerde bir ordu müdahalesi lüzumlu görülüyordu. Politikacı topluluğu şuursuzdu. Memleketseverler ıstırap çekiyorlardı.
  Bu durumda ne yapılmalıydı? Önce bir fikir dağınıklığı vardı. Tek çıkar yolu, Atatürkçülükte görüyorduk. Ancak Atatürkçülüğü günün koşullarına göre derinliğine ve genişliğine bütün boyutlarıyla yorumlamak gerekiyordu. İşte Devrim dergisi bu ihtiyaçtan doğdu. Ancak dergi çıkarmaya yetecek para bulmak, gerçekten mesele idi.”

  Şimdi bu metni birlikte inceleyelim. Lütfen her cümlenin sondan ikinci sözcüğünün ilk harflerini sırasıyla arka arkaya ekleyiniz. Karşınıza çıkacak ifade şudur: “işkence altındayim” İ. Selçuk, mahkemede savunmasını yaparken bu yöntemi açıklayarak, ifadesinin işkence altında alındığını belgelemiş oldu. Sonunda beraat etti. Bu formülü de yıllar sonra “Ziverbey Köşkü” kitabında açıkladı (Çağdaş Yayınları, 1987).

  İ. Selçuk’un bu yazısı pek çok kişi tarafından ilkleme olarak değerlendirilmiş ve siyasî tarihte bir ilk olarak yerini almıştır. İşin siyasî yönü ile ilgili olarak söyleyecek sözümüz elbette yoktur. Bizim işimiz edebî açıdan değerlendirmek. İşte o açıdan bakıldığında bu belgenin bir şiir olmadığı ortadadır. Edebî ve sanatsal bir kaygı taşımadığı da aşikârdır. Üstelik ilk harflerle ilgili –farklı yöntemlerle uygulanmış şiir örnekleri olsa bile- bir uygulama da söz konusu değildir. Dolayısıyla bunu ilkleme olarak anmak yanılgıdır diyebiliriz. İlkleme değil, çok güzel bir uygulamayla gerçekleştirilmiş şifreli bir yazıdır. Aslına bakarsanız ne olduğu o kadar da önemli değildir. Önemli olan amacın hasıl olup olmadığıdır kanımca.

  Siz değerli okuyucularımdan, özellikle öğretmen arkadaşlarımdan ricam şudur: Lütfen bizim, bizden olan İLKLEME sözcüğüne sahip çıkarak gereken özeni ve desteği esirgemeyiniz. “Bir sözcükten ne çıkar!” demeyin. Damlaların nelere kadir olduğunu var mıdır bilmeyen?

  İlklemelerle sevgilerin, duyguların yansıtılacağı sevda dolu şiirler; düşüncelere, görüşlere gem vurulmayacak yarınlar ve günler diliyorum.

  Saygılarımla

  Tahsin MELAN

  * Yabancı sözcüklere Türkçe karşılıklar için kaynak:
  http://www.turkcesivarken.dilimiz.com

 • aysenur karacan

  bana devre ile ilgili akrostiş çalışması lazım acil yardım edermısıniz acaba?

 • ayşe küçükuysal ile ilgili akroştişş

 • LaKapLı123

  bana ülkü ile ilgili şiir bulur musunuz (akrostiş) sevgilime yazacağım da 😀

 • LaKapLı123

  acil bulmam lazım bu şiiri ne olur yardım edin….

 • İSMAİL SERİN

  ismail ve kübra yla ilgili akrostiş şiir yazabilirmisiniz?

 • mesut caga

  Feride ile ilgili akrostij istiyorum lütfen yazarmısın

 • muhammet kara

  SEMİRA ile ilgili yazarsanız sevinirim

 • asiangeltugce

  emin le ilgili yazar mısınız bir akrostiş

 • aslı ile ilgili akrostiş istiyorum

 • Slm admin banada bir siir yaparmisin SAFIYE ismiyle

 • acilen (berkan) ismiyle bir akrostij yazın acil 🙂

 • bayramxxx

  bayram ve ayşenur istiyom mail adresime yollarsanız sevinirim

 • furkan doğu

  lütfen FURKAN ile ilgili akrostiş çalışması

 • benimle cikarmisin safiye le ilgili siir yazarmisiniz bana admin

 • göktan altına zeynep özlem şiiri lütfen

 • Nehir İdil

  Merhaba ben İdil (: /. Sınıf öğrencisiyim . Okul dergimiz çıkacak ve benim dergiye şiir vermem gerekli bir kaç şiirim var ama ne yazıkki akrostiş konusunda yeteneksizim galiba , bütün denemelerime rağmen yazamadım .

  Sizden ricam ” Ümit Kantarcılar ” akrostişiyle ilgili bir şiir yazmanız. Şiirin konusu aşk yüklü olursa sevinirim . Fakat Bu okul dergisinde yayınlanacağı için çok fazla abartıya kaçmamasını sade bir dille küçük bir kızdan bir oyuncuya yazılmış bir şiir tarzında görünmesi önemli olan detaylardan .

  Lütfen bu dileğime cevap verin . Çok acil değil ama benim için hoş ve anlamlı bir şiir olması çok önemli. Size şiir için şimdiden çok teşekkür ediyor bol akrostişli günler diliyorum .

 • Sena Erkan

  Harun ismi için doğum günü akrostiş i yazabilirmisiniz ?

 • yakup güngör/ yakuza

  yakup ile acil

 • bana acil bilim ve teknoloji ile ilgili akrostiş veya şiir lazım acele bulurmusunuz kardesim yarın okula götürücek bulamıyoruz ne olur yardım edin yoksa boku yedik valla wep sitesi yardım edinsenize manyaklar öküz sıpalaraı eşşeğileşşekler sizi öküz kafalar yardım edin insan gibi bu arada derya adlı şiiir akrostiş bulun boklular adi şerefsizler……………………………….

 • Mustafa ile ilgili acil lazım aşkım filan değil ona göre 😀

 • mahmut avcı karamahmut

  lütfen kumbarayla ilgili bir akrostiş yazarmısınız acil

 • slmlar, sizden melek ve eren isimlernde akrostis siir istiyorum..yazarsnz sevnrm..

 • mücahit sağlam

  bana mehmet öğretmen adlı akrostiş yazarmısın?

 • HAKAN :/
  YAYINLAR MISINIZ ?

 • acillllllll şeyma adlı akrostiş lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm……

 • ceyda adında bi kıza akrostij lazım ama kardeşim gibi biri ona gföre şeyler yazın

 • ahmet ceyhan

  leman adlı akrostijli şiiri yazarmısınız..

 • kuranı kerim ile ilgili acil akrostiş

 • Bana acilen MURATHAN la ilgili akrostiş yapa bilirmisinizzzz

 • EkremÖrdekbay

  Kardeşim Bana Ezgi İle İlgili Bir Şiir Yazarmısın Acill .

 • mustafa ok

  aybüke ile bir kızı anlatan bir şiir yazabilirmsn acil askı guzellıgı anlatırsa sevinirim

 • Halit Özdamar

  Halit Ve nuriye ismimli akrostiş yazarmısınız acillllllllll

 • Can ve Oktay ismi ile ilgili Şiir lütfen acil

 • hüseyin adlı bi akrostiş rica edebilir miyim acil tşk ederim

 • ilk yardımla ilgili akrostiş gerekiyor

 • Sema Kılıç

  şeref ile akrostiş oluşturur musnuz

 • nevzat bilgen

  ya rica etsem NEVZAT AYNUR YAZABİLİR MİSİNİZ?

 • dilara kanatlı

  helinle ilgili akrostiş yazarmısınız ?

 • Ömer Baştürk

  Bana Gökçe İsminde bir akrostij yaparmısınız ?? acill

 • nurgül nazlı akkaya

  bana acilen fatma hoca seni seviyom diye bir akrostiş bulun

 • kumbara ile ilgili akrostiş yazarmısınız lütfen acill ..

 • Ali Sadık ilé akrostiş yazar mısınız?

 • emir adına akrotiş şiir yazar mısınız lütfen acilll

 • fahri cihan ismine lütfenn

 • aLqoLicjk

  Ltfen tansel adı için ?

 • gokhan kemer

  asude ismi ile acık akrotiş yazarmısınız lutfen

 • gokhan kemer

  asude ile acıl akrostiş

 • Ece Sünel adına son içinde son aşkım,seni seviyorum gibi kelimeler geçen akrostis yazarmısınız lütfen. . . Şimdiden teşekkürler

 • enbiya ismi için pls

 • selimcan karaduman

  selimcan veya selim le ilgili

 • ela demir

  lütfen sadakat hakkında akrostiş

 • bana fotosentezle ilgili akrostiş yazar mısınız cok acıl lazım

 • cenker lütfenn xD

 • afra yılmaz

  merhaba ben afra lütfen afra için akrostiş yaparmısınız lütfen

 • kaan karadayı

  ya ben kumbara ile ilgili akrostij arıoyorum!!!!

 • mert orhan

  bana 2 gün içinde “küresel ısınma” ile akrostiş yazarmısınız?

 • mücahit alagöz/çakma pala

  acele etmenize gerek yoq ama güzel ve hiç yazılmamıs bir “EMİNEM” ile ilgili akrostiş

 • yha büşra ile akrostiş yazabilirmisinizzz acilllllllll :(:(:(:( hiçbiyerde bulamadım yha offff

 • CAN CAN CANİKOM

  yeişm ve şenol ile ilgili akrostiş yazarmısınız

 • hüseyin akkaya

  FULYA isminw şiir yazar mısınız?

 • ya acil toprak kelimesi ile ilgili akrostiş bulun lütfenn

 • tuğba gül

  gül peygamber

 • burcu karagöz

  burcu ve volkan şiiri yazarsanız sevinirim biz 5 sene aşktan sonra evleniyoruz ve bununla ilgili bi şiir istiyorum

 • onur gökyıldız

  sıdıka adlı isimden akrostiş siir yazarmısınız

 • meliha ve tuana isimleriyle akrostis siir yazarmisiniz???

 • bir kumpara akrostşi istiyorummmmmmmmmmmmmmmm

 • Enes Özgül

  çevre daire çap yarıçap ile ilgili akrostiş warmı? hocanın tekı odew werdıde yardım edın 😀

 • tuğberk ile akrostiş yaparmısının lütfen :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

 • ohen online

  Tülay için akrostij yaparmısınız?

 • Çap,Yarıçap ve Daire ile akrostij yaparmısınız lütfen? Tesekkurler

 • toprak ile ilgili akrostiş acil ama isim olan toprek değil

 • hamit_47@hotmail.com

  RONAYİ için acil bir tane akrostiş yaparmısınız
  şimdiden tşklr

 • yakışıklı ukala

  melis isminde en güzel akrostişinizi yazarmısınız

 • edız sungur

  oyku demır adına akrostıj sıır ıstıyorum sımdeden tesekur edrım…

 • akrepnusot

  Tükendim artık gel yanıma
  Üzüntüm bir gün olsun dinmiyor
  Leyla olmuşum sensizlik çekilmiyor
  Aşktır beni bu hale koyan başka bişey sanma
  Yalnız seni sevdim başkalarına sankın kanma hızlı yaptım bukadar oldu begenmediysen haber yolla yenisini yapıyım akrep_nusot@hotmail.com

 • davut isminde bir akrostiş yaparmısınız rica etsem???

 • merve tangız

  ‘REMZİ ARSLAN’ adına akrostiş yazabilirmisiniz aşk içeren

 • sen seviyorum mine baş harfleriyle şiir istiyorum

 • yer fıstığı

  bana acilen çap yarıçap ve daire ile ilgili akrostiş lazım lütfen yazarmısınızz çok acill

 • mehmet zeki doğan

  süheyla adında rica etsem mail adresime acil yollarmısınız…

 • ya bi çikolta ile ilgili şiir yaz sanız lütfen

 • ama akrostişli olsun çikolata şiiri

 • Ebrar ismiyle yazabilirmisiniz lütfen? spr şiirleriniz var

 • delı ukala

  hamza ıle ılgılı bı ask akrostısı yazabılır mısınız

 • YARIÇAP. Daire .çap akrostişlerini rica etsem gönderebilrmisiniz

 • Ya bana acilen

  Annem
  Gül
  Nigar
  veya Gülnigar
  Doğum günün kutlu olsun
  Bunlar bana acil lazım en azından 2 tanesi ltffnnn

 • Rumeysa ve Mısra ile ilgili akrostiş acil lütfenn rumeysada ü değil u

 • lütfen acil en kerem ile ilgili akrostiş yazın

 • acil en kerem ile ilgili akroştiş yazın

 • ya bana şimdi kare dikdörtgen ve üçgenin özelliklerini içeren akrostiş çalışması lazım acillll!!!!

 • esma çapçı

  esma ismi ile ilgili akrostis

 • esma çapçı

  ayşenur ismi ili ilgili akrostiş

 • esma çapçı

  rafiye ismi ile ilgili akrostiş

 • kadir ismi ile ilgili akrostiş

 • MUHAMMET İSMİ İLE İLGİLİ AKROSTİŞ

 • Doğum günün kutlu olsun Melike adlı bir akrostiş yaparsanız çok sevinirim.

 • ali mert ve asya aciil akrostişş

 • nuran keleş

  serkan ve nuran isimleri için akrostiş yaparmısınız….

 • ayşenur adına akrostiş bir şiir yazar mısın

 • benim ismimle ilgili bi akrostiş istiyorum çok acilen bana lazım şiir olsun tşkler:)

 • şafak gürleyen

  İstanbulun Fethi ile ilgili akrostiş yaparmısın şimdiden teşekkürler.

 • behcet gözü

  bana nergiz seni çok seviyorum akrostişle yazabilrmisniz

 • ACİL TOPRAK KONULU AKROSTİŞ AMA İSİM OLARAK DEĞİL BASTIĞIMIZ TOPRAK KONULU

 • gokhan kemer

  rüya ismiyle acıl

 • Forumpaylaşım ile ilgili bir akrostiş istiyorum . yazarmısınız ?

 • Böcük İsmiyle komşk bir akrostiş şiir yazabilirseniz çok sevinirim Böcük lakabı sevinsin istiyorum .d

  Şimdi den Çook Teşekkür ediyorum .

 • şura akrostişi var mı lütfen yazın

 • Seni herşeyden çok seviyorum. Herşeyim Benim.Elmanam. 3uyle Ilgılı Akrostiş Yazarmısınız Cok Acıl Lutfen…

 • emre aydın

  emre aydınlı acil

 • doğan can akkuş

  yha bana çok acil doğancan akkuş,la ilgili akrostiş bulabilirmisiniz çok acil

 • Bana Çok acil!!!! Nursima Akrostişi lazım nolurr??

 • dünyanın en güzel aşkına “Selinay”ıma aşk ile ilgili akrostiş yazarmısınız lütfen

 • sırma ismi ile ilgili akrostiş

 • Harun adlı bir şiir yazar mısınız çok acil ..

 • Yasin KIVRAK

  ruhumu teslim ettim sana
  ümitlerim ve hayallerim var gözlerinde
  yağmur altında ıslanıp sırılsıklam
  ağlayasım var kapında

 • AciLen Magripe isminin akrostişini yazarmısınz Lütfen çok aciL !

 • muhammet ile ilgili akrostiş istiyorum

 • bana melisa adıyla bir akros tiş acil

 • özlem erduran

  Safiye ile ilgi size ben bir tane söyleyeyim;
  Saf ve temiz aşkımla, aşkını birleştirdim.
  Asla unutmam seni, bana sevgi bellettin.
  Firak vermeyen gönlüm, gönlünle tevhidinden
  İnan mutluluk dolu, senin özelliğinden
  Yanında olmayarak uzaktan seyrettiğim
  Ey gönlümün sultanı, beni çokça beklettin.

 • selim altan

  safiye ismi içn gönderirmisiniz

 • yasin can MaRaZ

  olabilir.. bana vesile ismi için akrostiş yazar mısınız lütfen ?

 • canan doğru

  canan ısımlı akrostıj yaparmısınız acil

 • bana melisa benimle çıkarmısın? akrostiş şiiri lazım.arkadaşlar lütfen yardım edin kıza çıkma teklifi edicem ama şiirle etmek istiyoruum ve her yerde olan şiirleri kullanmak istemiyorum yeni bir şiir yazabilecek olan varsa çok sevinirim.

 • (PELDA) (NURŞİN) (NETİCE) BU İSİM DE İSTİYORUM LÜTFEN NOLUR MUTLAKA YAPIN BENİM AKLIMA GELMİYOR NOLUTR YAPINNNNNNNNNNNNN YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 • özlem vural

  O ldumu şimdi sebepsizce ayrılmak
  K aderim herşeyim demiştim sana
  A yrılmayı düşünmezdim hiç
  N afile şimdi bu haykırışlarım
  Ç ekilmez oldu bu göz yaşlarım
  A nladım artık herşeyi
  K aderim degilmişsin meger
  I ssız bi adada solmuş
  R enksiz bir çiçekten ibaretmiş herşey

 • özlem vural

  hocam hakkında şiir yazmanızı istesem ben denedim ama olmadı kendimi ona afettrmek istiyorum biraz üzdüm onu lütfen yazarsanız çok sevinirim şimdiden çokkkk teşekkür ederim hocamın ismi GÜRKAN

 • Servet Karaköse

  sen seviyorum seda ile ilgili akrostiş yapabilir misiniz ??????

 • kpss ile ilgili akrostiş çalışması istesem sizden şimdiden teşekkür ederim ….

 • Halil İbrahim AKINCI

  Mumkunse Bana “Sonsuzadek Benimle Var Mısın?” yaparmısınız??

 • fatmagül isminın basharflerıyle akrostiş şiir yazablrmısınz

 • lütfen nergis ismiyle akrostiş yazarmısınız

 • bana acilen simay la ilgili bir şiirlazım lütfen

 • umut demirkol

  şeyma ile ilgili akrostiş şiirr.. TEŞEKKÜRLER..
  KOLAY GELSİN..

 • esin ve ceyhun’la akrostiş şiir yazarmıısnız?

 • dilina yılmaz ve dila akın

 • Cansu Doğan

  Efe yazarmıınz ?

 • aysan adına akrostiş lütfen!

 • Merhaba bana Fulden adına akrostis yazar mısınız?

 • çoook acil sümeyye ve nuran bulabilirmsniz ltfen 🙁

 • çook acil sümeyye ve nuran ismyle bulablirmisinz tşk 🙂

 • gôzde ve oguz isimli akrostis istiyom acil

 • Buket ile ilgili bi akrıstiş istorum yaz gönder bana

 • hasan akçay

  ayla ve hasan ismiyle bi şiir yazabilirmisiniz

 • Meryem adına yazar mısınız ?

 • furkansargal

  R üyamsın hülyamsın , değilsin heves
  Ü stüme güneş ol doğ , ruhuma es
  Y anan bedenimi busenle söndür
  A l , canım senindir … Dilersen öldür

 • furkansargal

  Sıcacık bir düşe ne dersin benimle dedi kadın
  Ellerini uzattı, bak üşümüş mü dedi adam
  Ressamın elleri üşümez ki ama dedi kadın
  Kalan sadece siyahsa ona, üşür dedi adam
  Adama tüm renklerini uzatıp al dedi kadın
  Ne yapmamı istersin bunlarla sana dedi adam

 • zeynep çetinadam zeyno

  zehirin içinde bile olsan
  ellerimle alırım sakınmam
  yeğlerim bi gün buluşmayı senle
  neüdü belirsiz her yerde
  ellerim varmıyo seni anlatmaya
  prtik olmam lazım daima

  zeynep çetinadam

 • merhaba Çağrı adıyla da bir şiir yazabilirmisiniz? Kendisni seviyorm ama daha o bunu bilmiyor. Doğum gününde ona bu şiiri yollucam

 • islam korhan

  bana islam ve sezen ile akrostiş bir şiir yazabilirmisiniz

 • baştuğ ile ilgili akrostiş şiir istiyorum.. şimdiden tşk ederim.. acil lütfen….

 • Anıl Diye Yapabilirmisinz

 • ahmet tutar

  Sen sus sadece gözlerin konuşsun
  Emanet kalbim seninle can bulsun
  Derler ya hani tek yastıkta kocayın diye
  Yastığımız değil, mezarımız bir olsun…

 • ahmet tutar

  Sen sus sadece gözlerin konuşsun
  Emanet kalbim seninle can bulsun
  Derler ya hani tek yastıkta kocayın diye
  Ahirette dahi aşkımız ölümsüz olsun…

 • sevqiLi admin sizden SEDAM HERŞEYİM adLı bir akroştij çaLışması rica ediyorum sevqi aşk konuLu bir şiir olursa çok sevinirim tşkLer…

 • elif hilal

 • selam bana baş harfleri BESTE VE UĞUR akrostiş bi şiir yazarmısınız… şimdiden teşekkür ederim belkiyorum

 • mustafa elyıl..

  rica etsem bana acil ‘hande seni seviyorum’ ile ilgili akrostiş yazabilr misnz.yazarsanız cok sevinirim.ben yazmaya calıstımda tam basrılı olamadım.yardımcı olursanız sevınırım

 • Şafak ismi ile şiir istiyorum .

 • Alper Karaca

  Aycan – Alper akrostiş lütfen acil !!!

 • slmlar çok rica etsem SELVİ

 • slmlar çok rica etsem SELVİ ismiyle akrostiş yapar mısınız? simdiden tşkler….

 • KARDELEN ve FATMANUR İsminde yazarmısınız ?

 • Arife Celik

  rica etsem bana Arife ve Asel isminde bir siir yazarmisiniz ?

 • Serenay adında bir akrostiş yazarmısınız ?? (aciL)

 • Ftma Betül Özcn

  sami isiml akrosts yaparmisnz ?

 • atalay can ates

  Atalay ve Elif ismiyle yaparmısınız?

 • ilköğretim haftasıyla acil

 • BÜNYAMİN KARA

  B)en geldim dünyaya
  Ü)mitlerle,umutlarla
  N)e olur yıkma ümitleri
  Y)eni hayat bende var
  A)şk bende var
  M)erhaba size
  İ)nsan güzel sizle
  N)e olur yıkma umutları

 • benyamin kara

  bünyamin ile şiir yazin

 • Caner Polat

  Güler adına akrostiş istoyrm

 • İRFAN KAHİN032

  Ⓝ Ⓔ ⓏⒶⓂⒶⓃ ⓎⒶğⓂⓊⓇ ⓎⒶğⓈⒶ ⒾçⒾⓂⒺ ⒶⒸı ⒷⒾⓇ ⒽüⓏüⓃ ⒹⓄⓁⒶⒸⒶⓀ,
  Ⓔ ⓁⓁⒺⓇⒾⓂ ⓈⒺⓂⒶⒹⒶ ⒹⓊⒹⒶⓀⓁⒶⓇıⓂ ⒽⒺⓅ ⒾⓈⓂⒾⓃⒾ ⒽⒶⓎⓀıⓇⒶⒸⒶⓀ,
  Ⓢ ⒶⓀⓁı ⒹⓊⓎⒼⓊⓁⒶⓇıⓂ ⓎⒶğⓂⓊⓇ ⒹⒶⓂⓁⒶⓁⒶⓇı ⒼⒾⒷⒾ ⒷⒾⓇ ⒷⒾⓇ ⓄⓇⓉⒶⓎⒶ ⒸⒾⓀⒶⒸⒶⓀ,
  Ⓛ ⒺⓎⓁⒶⓈı ⓄⓁⓂⒶⓎⒶⓃ ⒷⒾⓇ ⓂⒺⒸⓃⓊⓃ ⒼⒾⒷⒾ ıⓈⓁⒶⓀ ⓈⓄⓀⒶⓀⓁⒶⓇⒹⒶ ⒹⓄⓁⒶⓃⒶⒸⒶⓀ,
  Ⓘ ⓃⓀⒶⓇ ⒺⓉⓂⒾⓎⓄⓇⓊⓂ ⓈⒺⓃⒾ ⒹⒺⓁⒾ ⒼⒾⒷⒾ ⓈⒺⓋⒾⓎⓄⓇⓊⓂ,
  Ⓗ ⒶⓉıⓇⒶⓁⒶⓇıⓃⓁⒶ ⒶⓋⓊⓃⒶⒸⒶⓀ ⒶⓇⓉıⓀ şⓊ ⓎⒶⓇⒶⓁı ⓎüⓇⒺğⒾⓂ,
  Ⓐ ⓈıⓇⓁıⓀ ⒷⒾⓇ çıⓃⒶⓇ ⒼⒾⒷⒾ ⒹⒺⓋⓇⒾⓁⒺⒸⒺⓀ ⒷⒺⓃⒹⒺⓀⒾ ⓈⒺⓃ,
  Ⓝ ⒺⒹⒺⓃ ⓂⒾ ⓈⒺⓋⒼⒾⓁⒾⓂçüⓃⓀü;

 • bana çok acil “NİMET ve ORHAN” olan Akrostiş şiir lazım. lütfen çok önemli ve acil. teşekkürler

 • kübra ürdem

  serap ismiyle akrostiş şiir istiyorumm ama acilll..

 • bana ‘trafik ve ben’ diye akrostiş lazım çok acil

 • bana nuriye ismi ile ilgili yazarmısınız acil

 • bana acil masal ile akrostik ile ilgili yazı

 • bana acil masal ile akrostik ile ilgili yazı

 • İ
  S
  T
  İ
  K
  L
  A
  L

  M
  A
  R
  Ş
  I BU ŞEKİLDE Bİ AKROSTİŞ ŞİİRİ İSTİYORUM ACİL YYARIN VERİCEM ÖDEVVVV…..

 • İSTİKLAL MARŞI İLE İLGİLİ ŞİİR YARINA LAZIM…

 • soykan saral

  soykan ismi ile akrostiş yaparmısınız cok acil yarın ödev var 😀

 • melike gel

  ÇOK ÖNEMLİ SİZDEN RİCA İSTİYORUM (AYŞENUR VE LEVENT ) İÇİN BİR AKTOŞTİK YAZARMISINIZ ÇOK ÖNEMLİ ŞİMDİDEN ÇOKK TEŞEKKÜRLER ….

 • murat günyüz/ultraslan03

  mrb sizden sinem ismi için şiir istiyorum. şimdiden teşekkür ederim

 • bana çok acil bı sekılde HÜLYa adı ıle ılgılı akrostıj lazım yardım edın…

 • coooooooooook güzellllllllllllllll

 • müşerref karakaplan

  lütfen acil kalıtımla ilgili akrostiş lütfen acil 🙁

 • emre beton

  üzgün trafik işareti ile ilgili lazım acil!!!!!!!

 • fazıl ve beyza ismi ile akrostiş istiyorum çok acil öğretmenlerimiz gidiyuor pazrtesşiy ödev

 • acil Dursun Hanife ismine siir yazin lutfen!!!!!!!!!!!

 • “talip” ile bir akrostiş yazar mısınız?

 • serap adlı bir akrostiş yazarsanız sevinirim acil lütfen

 • yılmaz erdoğan

  ZEYNEP ismiyle akrostiş yapabilirmisiniz acaba. Şimdiden teşekkürler

 • merhaba yeğenim bir ödevi var mutluluk baş harflerini taşıyan bir şiir istemiş öğretmeni bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler. iyi çalışmalar.

 • bana hemen salih isimli bi akrostiş yazar mısınız acil lütfen çok ihtiyacm var 🙂

 • serhat kaya/serhıldan

  Sınırlar aştım senin uğruna
  Ellerine ulaşmaya
  Rüyalarda buluşmaya
  Hatıralarda anılmaya
  Anlasana artık sevdiğim
  Taaa kalbimin içinde senin yerin…

 • SeLamun aLeYKüm sana zahmet olmassa VehiBe İLe İlgili akrostiş yazarmısın bekliyorum…

 • Vehibe ile ilgili akrostiş yaparmısın sana zahmet

 • gonca ercan

  ßérfin ismi iLé Yapabilrmisniz? ama Arkadşlık ile ilgili olck konusu 🙂 ŞimDiden TşkrLér

 • zekiye bayram

  lütfen bana çooook acil ZEKİYE ile ilgili akrostiş şiir bulurmusunuz lütfen çook acil

 • 54ten nagmeler

  ZEKİYE HANIMIN İSTEĞİ::

  Zaman dediğin eli öpülesidir aslında
  En zor anınızın ilacıdır baktığınızda
  Kendinize gelmenizi sağlar sevdiğinizden ayrıldığınızda,
  İlk onu hatırlamak ve en son onu solumanın süresir
  Yeni sevdalanmaların akış hızıdır.
  Elinizi bırakıp giden sevgilidir bazen zaman.

 • ozlemergin

  BERFİN İÇİN İSTEMİŞTİNİZ…,

  BU SABAH YİNE KARŞILAŞTIK SENİNLE
  ELLERİNDE YİNE KİTAPLARIN VARDI
  REVAMIDIR BANA BU HER GÜN BİR İŞKENCE
  FARK BİLE ETMEDİN BENİ GİTTİN,DELİCE
  İNANIYORUM BİR GÜN BENİ GÖRECEKSİN
  NERDE NASIL BİLMİYORUM AMA BENİ ÇOK AMA ÇOK
  SEVECEKSİN…

 • ozlemergin

  vehibe için..

  VE YİNE GECE OLDU BİR TANEM
  ELİMDE SİGARA AKLIMDA SEN
  HAYALLERİMİ SÜSLEYEN YİNE SEN
  İSTİYORUM SENİNLE BİR ÖMRÜ
  BİLİYORUM SENDE BENİ İSTİYORSUN
  EVLEN BENİMLE ARTIK HADİ NE DURUYORSUN..

 • bana acilen aile,anne,baba,kardeş kelimelerinden bir tane akrostiş çalışması verirmisiniz lütfen çok acil biliyorum sizlerinkide acil ödev ama benimkisi çok acil proje ödevi bu ö yüzden lütfen bir yerden bulun bana lütfen

 • mine çetinkaya

  ferit çetinkaya yzarmısınız lütfen

 • Ferit ismiyle akrostij ACİL !!!

 • Mine Bayrak

  Bende ‘Civan’ ve ‘Berzan’ İsimleri İçin Akrostiş İstiyorum…
  Yayınlarsanız Sevinirim…
  Şimdiden Teşekkürler 🙂

 • ali demirayak

  MERVE ADINE BİR ŞİİR YAZARMISINIZ

 • zeynep karadeniz

  aşık oldugum Engincan’a akrostiş yapar mısınz? Onu sevdiğimi bilmiyor

 • Firdevs ismiyle ve sefer ismiyle ilgili şiir lazım çok acil lütfen

 • Lütven berkay la ilgili akrostiş lütven size minnaktar kalırım lütven size yalvarıorum::)

 • lütfen minare ile ilgili akrostiş yazar mısınız http://www.akrostis.net/akrostis-siir.htmlhiç bir yerde bulamadım lütfen 🙁

 • Eda Meryem Özler

  Mutlu olmak istiyorum seninle
  Umarım seversin beni sen de
  Rüyalarım seninle dolu gecelerde
  Artık dayanamıyorum sensizliğe
  Tüm kalbimle seviyorum seni ölesiye

 • adnan akar

  “Sevilesice” yazabilirmisiniz rica etsem..

 • burhan isimli akrostiş istiyorm sevgilime ama gzl olsn

 • Rica Etsem Bana MİNARE İle İlgili Bir ŞiiR Yazarmısınız?

 • ELif ismine yazarmısın ltfen

 • ela demir amınıza koyuyum yavşaklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yarraklarrrrrrrrrrrrr

 • Evrim adında şiir yazarsanız sevinirim.

 • lütfen seni seviyorum ve hasan isminde şiir yazabilirmisiniz

 • Last Ottoman ve seni çok seviyorumm ama aciLlLLL

 • mete taşcı

  firuzan ismiyle yazarmısınnz lütfen acil

 • hacerfatma acar haco

  bana bahadır ismiyle akrostiş bulurmusunuz lütfen doğum günü için

 • sibel cora

  merhaba bende istiyorummm güven adında … şimdiden teşekkür edderimm : güven

 • Bana kumbarayla ilgili bir şiir akrostiş olarak? LÜTFENNN!!!
  K
  U
  M
  B
  A
  R
  A

 • BANA DA ACİL KUMBARA!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gözde isimiyle lütfen acillll

 • bana SEVGİLİM adlı Akrosdiş şiir lazım acele

 • Sevgilim adlı şiir lazım acele akrosdiş olsun

 • deli aşık

  lutfen bana acil olarak doğum günün kutlu olsun ögretmenim diye akrostiş yazın lütfen

 • Ben Mazlum Ve Damla Hakkında Akrostiş Şiir İstiyorum Lütfenn:)

 • Ben Mazlum Damla Cihat Diliara Sevgi Birgül Osman Erkan Muhammet Hakkunda Akrostiş Şiir İstiyorum

 • bana acil genetik mündislikle ilgili akrostiş yazarmısın admin kardeş

 • mehtap ismine yazarmısın sevgili değiliz seviyeli olursa sevinirim

 • SLM, BANA ACİLEN LEMAN İSMİNE ÖZEL ŞİİR YAZARMISINIZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…

 • Sizden ricam, Serdal ve Özlem arkadaşlarım evlenecekler, düğün davetiyesindeki şiirin SERdal Ve ÖZlemin ilk hecelerinin birleşimi SERÖZ’den bir akrostiş şiir yazmanız. Şimdiden Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

  Saygılarıma,

  Necla

 • Acilen MUSTAFA SANDAL isimli akrostiş alabilirmiyim.Öğretmenimiz istediğiniz bir sanatçının İSmiyle akrostiş yazın dedei yalvarırım bnm çooookkk aciiill bna öncelik verebilir misin lütfen…!!!!! MUSTAFA SANDAL İSİMLİ AKROSTİŞ.!!

 • bana nilay ve kıvanç ali ile ilgili akrostij acill

 • bana nilay ve kıvanç ali ile ilgili akrostij yazın kuzilere vericem acill

 • asdfghjklşiğü*p0olk

  kültür ve edebiyat başlıklı bi şiir lazım yarına acilll

 • yasmin yazarmısınız açilll ne olurr

 • bana hemen ayşegül akrostişi bulunuzzz… 😀 🙂 🙁

 • kamer ismiyle şiir istiyorum çok acil lütfen

 • atatürk ile ilgili akostiş şiir yazrmısınız

 • yasemın taş

  ben acılen asya hakkında akrostış istıyorum lutfen

 • sihirli melek

  acil sadaka ile ilgili yazar mısınız?(acil!!)

 • tugcekaplan

  tuna ile acil akrostiş lağzım.

 • Delifisek10

  hanife ismine rica etsem acil bi akrostiş yazar mısınız?

 • Gürhan Demirer

  Slm.. ‘ didem kolo(g)lu ‘ adına…parentez içindki (g) harfinin gürhan’la başlamsnı rica edyrm..teşkrlr 😉

 • öznur isimli akrostiş şiir yazabilir misiniz?

 • musa temirlenk

  EVŞAN İLE İLGİLİ YAZARMSISINIZ ??
  LUTFEN COK ACİLL

 • merhabalar ben ahsen çok sevdiğim 2 arkadaşım var adlarıyla akroştiş istiyorum
  dilara

  berfin lütfen yapın saygılarımla

 • Renksiz hayat sen yokken
  Üşürüm kendimleyken
  Ya gel ya benide çagır
  Artık bu hasret agır yük oluyor bende

  gokhan

 • emre özdemir

  beylem adın da bir akrostiş yaparsanız sevinirim

 • ahsen hacıoğlu

  bana şahnur adında şiir yazarmısınız acil…

 • bayram adına akrostij yazabilirmisiniz 🙂

 • isteyen

 • ilkay ismiyle akrostiş acillllllllllllllllllllll

 • vesile ve sena nur ve büşra ile iligili akrostiş şiir yazınn

 • bana acil olarak atatürk ve enes ile ilgili akrostiş şiir gerek lütfen bana yapar mısınız?????????????? 🙂 😀

 • Yunus Soyak

  Çilem yunus yazabilirseniz sevinirim 🙂

 • Selen Mecit(Selen)

  Lütfen Selen isimli akrostişşş

 • tayfun aslan

  bana tayfun ve şeymanur ile ilgili yazarmsnz?

 • rumeysa özer

  ışıl dilem adına acil akrostiş yazarmısınız ?

 • feyzairemcavus

  feyza acil akrostiş

 • furkan ismi ile acil lütFennnnn şiir çok güzel olsun lütFennnnn

 • Furkan ismi ile bir tane aşk şiiri lütFen güzel olsun lütFFFFFFen!!!!!!…

 • Merveeeeee......

  Furkan ismi ile aşk siiri güzel olsun acil lütFFFFFFennn acillllllll!!!!!!…S€Nİ S€VİYORUM FURKAN <3<3<3<3<3<3

 • şahin özcan

  MÜBERRA isimli şiir istiyorum lütfen

 • burhan şentepe

  N eden şimdi, neden şu anda sana seslenişim.

  U zayıp giden zaman, boşa gidiyor saatlerim

  R iyasızca, seninle mutlu bir aşk tek hayalim

  Ç aresiz kalmışım duy beni nurlu sevgilim

  İ smini zikrediyorum her seni özlediğim anda

  N eylersin sevgilim, ben seni çok sevmişim…. ŞENTEPE

 • ömer kondak

  SEMRA VE ÖMER IKISI BIRBIRI ILE UYUMLU BIR SİİR YAZARMISINIZ LÜTFEN RİCA EDIYORUUM SIMDIDN TESKKUR EDERIM

 • fatihkarakülah

  bengü

 • Okan Şahin

  Hazal adında acil akrostiş. Şimdiden teşekkür ederim..

 • ünal kelimesiyle güzel bir akrostiş istiyotum.lütfen.hocama vermek istiyorum.

 • Kayıkcı ve Çalımlı sözcükleri için akrostiş yapar mısınız lütfen.Teşekkürler..

 • abdülrezzak

  yok miiiiiiiiiiiiii???/? daaaaa 😉

 • sessiz çığlıklar

  sizden rica etsem SEVGİ ve ZEYNEP isimleriyle akrostij yazarmısınız

 • gizem ismiyle yazabilirmisiniz

 • uslanmaz93

  Elveda dermişcesine bakan gözlerine
  Laf geçiremiyorum ki
  İnat etme tut ellerimi
  Firar etmene izin veremem ki

  Hale USALAN

  Akrostiş şiir isteyen varsa yazabilirim. 🙂

 • sadik-kivrak

  lale adın da yazabilirmisin? teşekkürler

 • buse yaprakcık

  ”teknoloji ve tasarım” ile ilgili birakrostiş yaparsanız size duacı olurum

 • hayriye bahçıvanoğlu hayalhan

  emrah isninde acil şiir yazarmısınız lütfen

 • hayriye bahçıvanoğlu hayalhan

  emrah ismi ile istiorum acil lütfen

 • nihal çelik

  ya bunlar nasıl yorum arkadaş adam oluuuuuuuuuuuuuuuuuuuun laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

 • FERDA ile ilgili şiir yazabilirmisiniz arkadaşlar rica etsem .

 • Tuğba Nur Toptop

  Tugba isimi için akrostiş yaparmısınız… (ACİL) ?

 • acillllllllllllllll erkan adına akrostiş şiir lllaaazzzııımmm (lütfennnnnnnnnnn)

 • Sema Mehmetcik

  alirıza ile ilgiliakrostiş!

 • merhabalar… FARK kelimesi için bir akrostiş yazabilirmisiniz acaba.. biraz garip gelmiş olabilir ama bu bir kişi ismi değil firma ismi olacak. Hizmet sektöründe küçük bir firma diyelim.. ortaya güzel bişey çıkarsa reklam çalışmalarımızda da kullanmamız söz konusu olabilir izniniz de olursa .. yardımcı olusanız sevinirim

 • şengül ismiyle akrostiş yazarmısın

 • yusuf kaan

  Rüyalarımda kabus gibi her gece
  ürkerim her saniye
  Ya sana birşey olsa
  ağlarım rüyalarımda ya sana bişey olsa :'(

 • zuhal & burak lütfen

 • Betülüm sıralamalı akrostiş çok acil admin 🙂

 • konu başlıkları; ivme, hız, atom, fizik, molekül, biyoloji, kimya, fen, gauss, polimer, kuvvet, dnamik, kinematik…. olan akrostiş istiyorum .. lütfeenn….

 • hanım gümüş

  nida aktekin ismine akrostiş bi siir yazabilirmisin aşk siiri olarak nişanlıyız bana nerde yazıcan vaktinmi var dio 🙂

 • hacer duman

  platonik aşk ile ilgili akrostiş hemen lütfen

 • efe öztekin

  solmaz ismi ile ilgili şiir istiyorum

 • Ataberk ve Esra isimlerle ilgili

 • ‘nebahat’ ismiyle akrostiş yaparsanız sevinirim.

 • hasan sarac

  sa kardes bana yarına (11.06.2012) ye kadar
  İLYAS BULUT adına akrastiş yaza bilir misin
  kendisi bizim edebiyat ogretmenmizdir yazarsan sevinirim
  yazamayacaksanda haberim olsun

 • eralp ve ibrahim ile ilgili akrostiş

 • SERHAT İNAL

  ıyı gunler rca etsem bna SİBEL ile bi akrostij yaparmısınız tşklr….

 • gülbahar özçelik

  S eni sevdiğim gün
  E celim oldun
  V e sadece seni istedim
  İ yi ki seni buldum
  Y arın olmasını istemedim
  O l yanımda diye
  M üjdeli haber bekliyorum senden

  K i beni üzme
  İ yi düşün sonra sakın üzülme

 • coşkun özçelik

  Ayrılık zor geldi bana
  Şu zamanlar sen yanımda olmadığında
  Ki görüyorsun halimi
  Izdırap çekiyorum çünkü senden ayrıldığıma
  Mutlu olmaktı ama nazar değdi aşkımıza

 • eylül yalın

  bana hemen emre kaan ile ilgili yazarmısınız ?

 • tuba ve oğuzhan için rica ediyorum

 • FERMUDE İSİMLİ BİR AKROSTİŞ YAZIP WEP SİTEME WEYA MSN ADRESİME YOLLAR MISINIZ 1 KAÇ GÜN İÇİNDE LÜTFEN YALVARIYORUM…

 • buğra ateş

  lütfen efsun ve gurur ile ilgili yazar mısınz ? gurur isim

 • selam bana anlamlı o deniz gözleri adında şiir lasım

 • demet ismini istiyorum

 • slm ben demet adında yazılmasını istiyorum

 • Sevdenur isminde sevgilime onu çok sevdiğimi belirten bir şiir yazar mısınız.Teşekkür ederim 🙂

 • admin bana ulaş yusuf.kandemir@facebook.com bende böyle şiirler yazabiliyorum

 • hojin adına akrostiş yazar mısınz

 • gülenay güler

  gülenay ile sevinirim

 • emrah çengel

  ßana acılen Gülce ismi için akrostiş şiir yaparmsn cokk acıl!!!

 • talip kocabaş

  bana havva nur ismi için acil bi şiir yazabilirmisiniz ?

 • Efe Ece ve Aylin adında lütfen acil rica etsem hem olurmu ????

 • ceylan ülker veya sadece ceylanla ılgılı akrostiş şiir rica edeblrmyım?

 • mrb ben ahmet 18 yaşındayım akrostiş şiir yazıyorum kendimi yazar olarak görmüyor olabilirm ama bir anda kendi kendime şiiir veya akrostiş şiir yazabiliyorum eğer izin verirseniz bende sizinle birlikte şiir yazmak istiyorum… iyi çalısmalar

 • taha batkitar

  bana acilen HACER BATKİTAR dına bi akrostik bişiir yaza mısınz yazan herkese teşekkürler

 • sümeyye isimi ile akrostiş yapabilirmisiniz

 • nazlı aslan

  engin ismiyle akrostiş yazabilir misiniz rica etsem sevgilim istedi ama yazamıyorum çok acil

 • Mehdi ve Müjde

  Mehdi ve müjde adında siir istiyorum lütfen

 • slymnalmaci

  bana şifa ile ilgili siir yazarmısnız 😀

 • Seni çok özleyeceğim abicim (abim şehit değil okumak için başka bir şehre gitti ona göre yazın cokk aceleee
  lütfen

 • lütfen meyvelerle ilgili bir akrostiş yazın

 • seda korkmaz

  erdinç isminden bi akrostiş şiir yazabilir misinz?? çok teşekkür ederim biraz acil olarak gereli. ii akşmlr

 • Bana ÇOOOOK ACİL TAŞER kelimesi ile ilgili akrostiş şiir lazım msn adresime gönderin.

 • Bayrak

  Bayrağımız göklerde

  Andırıyor Şehitleri

  Yaprak gibi uçuşuyor

  Rüzgar onu dalgalandırıyor

  Ak rengiyle herkezin

  Kalbini aydınlatıyor!

 • Siz de Yazdığınız Şiirleri Paylaşın!

  Eğer sizin de Sevgilinizle ya da Kendi İsminizle İlgili Yazdığınız Akrostiş Şiir var ise Buradan Paylaşabilirsiniz.

  Adınız ve Soyadınız / Lakabınız (gerekli)

  E-posta Adresiniz (yayımlanmayacak) (gerekli)

  Web Siteniz

  Yorum yazarken kullanabileceğiniz XHTML etiketlerini görmek istermisiniz?

 • Azade bütün mahalleye küfür ediyo

 • ona inanmayın yalan söylüyo

 • Akrostiş şiir isteklerinizi bu sayfa aracılığıyla yapabilirsiniz. Böylece sizlere daha güzel hizmet verebiliriz.
  Akrostiş isteğinde bulunurken lütfen üslubunuzda emir cümlesi kullanmamaya özen gösteriniz. Nitekim bizler akrostiş şiir işini bir gönül meselesi olarak görüyor o bağlamda akrostişler üretiyoruz.
  Ayrıca akrostiş isterken anlatmak istediğiniz şeyi de açıkça dile getirirseniz, akrostiş yazılırken buna dikkat edilir. Mesela bir arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak akrostiş şiir yazılmasını istiyorsanız bunu belirtiniz. Ya da sevgilinize barışma mesajı atarken akrostişi de ekleyecekseniz istek sırasında bunları belirtirseniz sizlere daha net ve güzel şekilde yardımcı olabiliriz. Türkiye’nin en ayrıcalıklı ve en iyi içeriğe sahip akrostiş şiir sitesi sizler için çalışmaktadır. Akrostiş şiir yazma yeteneği olan arkadaşları yazar olarak aramızda görmekten büyük şeref duyarız. Akrostişlerim beğenilir mi acaba kaygısı taşımayınız. Bu iş amatör ruhla yapıldığı zaman daha bir zevklidir. Tüm ziyaretçilerimizin istedikleri tarzda akrostiş buldukları bir çevrimiçi platform haline gelene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.

  İyi günler…
  Etiketler: Akrostiş istek, akrostiş şiir, akrostiş şiir istek, akrostiş yazmak
  Popüler Aramalar

  kumbara ile ilgili akrostiş
  kumbara akrostiş
  aybüke ile ilgili akrostiş
  ilk yardım ile ilgili akrostiş şiirler
  ilk yardım akrostiş şiir
  kumbara akroştiş çalışması
  kumbara ile ilgili akrostiş şiir
  akrostiş kumbara
  kumbara ile ilgili akrostiş çalışması
  kumbara akrostiş şiir
  ÇAP İLE İLGİLİ AKROSTİŞ
  kumbara ile akrostiş
  akrostiş kumbara şiiri
  ışın ile ilgili akrostiş çalışması
  kumbara ile ilgili akrostişler
  burcu ile ilgili akrostiş
  selçuk akrostiş şiir
  yarıçap ile ilgili akrostiş
  19 mayıs ile ilgili akrostiş
  kumbara akrostiş şiiri

  Diğer İsimlere Özel Yazılmış Şiirler

  « 19 mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı akrostiş şiiri

  Yasin ismi ile ilgili akrostiş şiir »
  Bu Şiire Gelen Yorumlar

  1

  Elif yıldız
  27 Şubat 2011´de söylemiş

  Bana acilen uçak, helikopter ve balon ile ilgili akrostiş şiir bulur musun lütfen…

  2

  Yasin Doğan
  27 Şubat 2011´de söylemiş

  Şura Yasin yazabilirmisiniz acil.?

  3

  Bekir Albayrak
  27 Şubat 2011´de söylemiş

  Merhaba Belinay adında bir yegenim oldu .. Sizden ricam belinay adında bir şiir yazarmısınız.

  4

  Cenker
  28 Şubat 2011´de söylemiş

  Bana acil olarak Cenker ismi için akrostiş şiir lazım.

  5

  berkay söylemez
  01 Mart 2011´de söylemiş

  ilayda akrostişi

  6

  merve
  02 Mart 2011´de söylemiş

  ayşenur ısmıyle yazabılırmısınız.

  7

  ibo
  02 Mart 2011´de söylemiş

  maden ileilgili akrostiş

  8

  yumi
  02 Mart 2011´de söylemiş

  çağan ismi ile yazabilirmisiniz?

  9

  Furkan Türk
  03 Mart 2011´de söylemiş

  İnternette rastladığım Tahsin MELAN’ın bu konudaki makalesini paylaşmak istiyorum. Eminim sizin de ilginizi çekecektir. Türkçeye yapılan bu katkıyı kutlamak ve desteklemek gerekir.

  ***

  İLKLEME (Fr. Akrostiş)

  Değerli dostlar, bugün sizlerle edebiyatımızda çok sık rastlanan, özellikle şiir severlerin vazgeçemediği bir şiir sanatı üzerine sohbetimiz olacak. Umarım ilginizi çeker ve sıkılmadan okursunuz.

  İnanıyorum ki pek çoğumuz, ilkokul ya da ortaokul sıralarında adına aşk denilen oysa daha aşkın narına yanmanın ne olduğunu bilmeden, gerçek aşktan bihaber olduğumuz dönemlerde kendince (platonik yaşamışızdır) aşklar yaşamış ve sevdiğimize “Seni seviyorum!” diyememenin sıkıntısını. İşte o an imdadımıza yetişen bir dörtlük olmuştur. Adeta can simidi olmuştur çaresizliğimize. Tutkumuzu, çaresizliğimizi, gönlümüzü o dörtlükle karşıya yansıtmaya çalışmışızdır. İlk defa kim tarafından ve ne zaman yazıldığı bilinmeyen bu dörtlük, dize sonlarında ufak tefek değişikliklere (genellikle 3. dize) uğrasa da genellikle şöyledir:

  Seviyorum ama kimi
  En tatlı birisini
  Nasıl anlatsam sana
  İlk harflerine baksana

  Sanırım dizeleri okuyunca tanıdık bir dost görmüşçesine o günlere dönmüşsünüzdür. Belki de dizelerin ilk harflerinden oluşan o sözcüğü doğrudan söyleyememenin verdiği o anki heyecan, yüzünüzde anıları gizleyen bir tebessüm olarak şekillenmiştir. İnsanın keşkelere yaslanmadan anılarını yaşaması kadar güzel başka ne olabilir ki?

  Giriş biraz uzun oldu, ama olması da gerekiyordu. Bu edebî sanatı anlatmaya çalışırken bu örnek dörtlüğü görmezden gelmek sanki bir tür vefasızlık olurdu.

  Bu sanat, şairler veya şiir heveslilerince yıllarca severek uygulanmış; adı ise Fransızcadan (acrostiche) olduğu gibi alınarak yakın zamana kadar Türkçe söylemiyle “AKROSTİŞ” olarak anılmıştır. Bu sanatın uygulanmasındaki çaba ve amaç, edebî değer taşıyacak şekilde (genellikle) alt alta sıralanmış dizelerin ilk harfleriyle bir isim, bir duyuru, bir ileti vb. oluşturabilmektir.

  Yıllardır onca edebiyatçı ve dilciden biri de kalkıp “Neden buna Türkçe bir ad verilmemiş?” diye sorgulamamış, çabalamamış. Sanırım gerek görmemişler. Alışkanlık sonucu “akrostiş” olarak kullanılmış. Taa ki 4-5 sene öncesine kadar. Sonunda buna Türkçe bir karşılık önerilmiş ve uygulamaya sokulmuş. Kullanımı da gittikçe yaygınlaşmaya başlamış. Bu sözcük, sanatı yansıtan anlamından yola çıkılarak türetilmiş. Kural, dizelerin ilk harfleri ile ilgilidir. Dolayısıyla “İlk harflerle yapılan.” anlamında ”İLKLEME” denilmiştir.

  Sonuç olarak, edebiyatımızda “akrostiş” olarak kullanılmış olan sözcüğün artık hükmünü yitirerek yerini bizden, dilimizden yansıyan “İLKLEME” sözcüğüne bıraktığını görmenin kıvancını sizlerle paylaşmak istiyorum. Yıllardır duyan ve kullananların beğeniyle karşıladığı bu sözcükle ilgili olumlu yansımaların yanı sıra internet üzerinden yaptığım araştırmalarda da göle çaldığım bu mayanın tuttuğunu görmenin, dilimize bir sözcük daha kazandırmış olmanın gururunu ve onurunu yaşıyorum. Umarım sizler de beğeniyle kullanırsınız. Yeni bir sözcüğün yerine sağlamlaştırabilmesi için gereken sürenin ne kadar olacağını takdirlerinize bırakıyorum. Bu süreç kullanıcılara ve onların beğenilerine bağlıdır.

  Bir sözcüğün isim babası olmak, dilimize bir sözcük kazandırmış olmak gerçekten çok önemli ve gurur verici bir olay. Bunu, yıllardır çalışmalarımı izleyen, söylediklerimi ve yazdıklarımı sığ bakış açılarıyla saptırmayan, yapıcı eleştirileriyle destek veren değerli gönül dostlarıma ithaf ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Dilimize sunduğum diğer sözcükleri yeri geldikçe sizlerle de paylaşacağım. (Örneğin yukarıda “platonik aşk” için önerdiğim “kendince aşk” gibi.) *

  İLKLEME tarzında yazdığım şiirlerimden bazıları:

  Umut

  Hatadır biliyorum ama gönül susmuyor
  Ümidvâr gamzelerin beni hep aldatıyor
  Leylî’deki sadakâtî gönül sende arıyor
  Ya bir umut ya bir medet ya da tövbekâr ol
  Aldatma maşukunu inan sana tapıyor

  Çankırım

  Çağdaş yolda bir ülküde hiç yılmadan gidenler
  Ana dilim öz kültürüm kimliğimdir diyenler
  Nerde nasıl düşünmeden memleketin sevenler
  Karanlığı aydın edip bilim için uğraşın
  Işık saçın anayurda her yere iz bırakın
  Rüyalara sarılıp da gerçeklerden şaşmayın
  Islah olur can olur gönül ehli olanlar
  Melânîce kelam edip haddinizi aşmayın

  ***
  TESELLİ

  Fırtınalar dinmedi sensizliği yaşarken
  Enginlere dalıp bin bir hayal kurarken
  Resmin bile yoktu bir teselli ararken
  Dünlerim gün oldu günler vuslata hasret
  Al beni de götür sonsuzluğa koşarken

  ***
  Gönlüm Sende

  Elveda dese dilim gönlüm yine sendedir
  Sensiz geçse de günler anıların bendedir
  Mazi seninle dolu bunu sakın unutma
  Aşkım sürdüğü süre inan bu can tendedir

  ***
  Sitem

  Gözlerimde gölge oldun hasretinse kor
  Üstünden kaç bahar geçti tarifi çok zor
  Leyla misali Mecnun’un yolun gözlersin
  Nerde ne zaman görürsen sitem edersin
  Uğruna harcanan ömre bakma sakın hor
  Renkler solup gitse bile solmayan sensin

  *******
  Muzaffer SUNGUR’dan ilkleme adına…

  Tarihe geçecek bu “söz”
  Adını Tahsin koydu, budur öz
  Ha üç gün ha beş gün fark etmez
  Senin de kullanacağın bir söz
  İyisi mi değme ona göz
  Nasıl olsa bir gün çıkar karşına bu söz…

  ****
  İlkleme konusu işlendiğinde anmadan geçmek istediğim iki konuya daha değinmek istiyorum.

  Birincisi edebiyatımızdaki en güzel ilkleme örneklerinden biri olan Sezai KARAKOÇ’un MONA ROZA adlı şiiri. Bugünkü yazımı daha fazla uzatmamak için izninizle bu şiiri ve özelliklerini bir başka yazımda paylaşmak istiyorum.

  İkinci konu ise çok ilginç. Aşk, sevda vb. konular söz konusu değil. Üstelik edebî bir kaygı da güdülmemiş. Amaç siyasî bir olayın açığa çıkarılması. Belki duymuş, okumuş olabilirsiniz. Buna rağmen hem yöntemin ve içeriğin ilgi çekeceğini düşündüğüm hem de edebî açıdan bir yanlış değerlendirmeyi düzeltmek istediğim için paylaşmak istiyorum.

  Biraz sonra sizlere sunacağım belge “İlk İşkence Delili Olan Edebî Metin!”
  olarak siyaset ve edebiyat tarihimize iz bırakmıştır.

  Yıl 1970. Darbe günleri. İlhan SELÇUK gözaltına alınmıştır. “Ziverbey Köşkü” çok duyulan ve sırlarla örülü bir yerdir. İşkence altındaki Selçuk’tan, ülkeye komünizm getirmek için nasıl bir örgüt kurduklarını anlatan sözde bir itirafname yazması istenir. İ. Selçuk yazmazsa öldürüleceğini bilmektedir. Günün koşulları gereği ifadesini yazar, verir.

  Yıllar sonra, Nazlı Ilıcak eline geçirdiği bu belgeyi “İlhan Selçuk’un komünizm itirafnamesi.” diyerek “Bomba Haber” yorumuyla halka yansıtır. Oysa başına ne işler geleceğini, nasıl rezil olacağını tahmin bile edemez. İşte o belge:

  “12 Mart’a doğru Türkiye iflasa gidiyordu. Demirel iktidarı giderek yoğunlaşan şaibe altındaydı. Üniversiteli gençler sokaklarda, meydanlarda, hatta üniversite binalarının çatıları altında katl ediliyorlardı. Devletin bütün güçleri, aydınları, askerleri, yargıçları, sorumluları, sağduyu sahipleri endişe içindeydiler. Gidiş normal değildi. Anayasa çerçevesi ve yönelişlerine göre davranmak isteyen devlet memurları ve sorumlularına siyasi iktidar adeta ceza tertipliyordu. Siyasi iktidar aydın yazarları ezmek amacındaydı. Toplum yaşamında Anayasa uygulanmıyordu. Bazı çevrelerde bir ordu müdahalesi lüzumlu görülüyordu. Politikacı topluluğu şuursuzdu. Memleketseverler ıstırap çekiyorlardı.
  Bu durumda ne yapılmalıydı? Önce bir fikir dağınıklığı vardı. Tek çıkar yolu, Atatürkçülükte görüyorduk. Ancak Atatürkçülüğü günün koşullarına göre derinliğine ve genişliğine bütün boyutlarıyla yorumlamak gerekiyordu. İşte Devrim dergisi bu ihtiyaçtan doğdu. Ancak dergi çıkarmaya yetecek para bulmak, gerçekten mesele idi.”

  Şimdi bu metni birlikte inceleyelim. Lütfen her cümlenin sondan ikinci sözcüğünün ilk harflerini sırasıyla arka arkaya ekleyiniz. Karşınıza çıkacak ifade şudur: “işkence altındayim” İ. Selçuk, mahkemede savunmasını yaparken bu yöntemi açıklayarak, ifadesinin işkence altında alındığını belgelemiş oldu. Sonunda beraat etti. Bu formülü de yıllar sonra “Ziverbey Köşkü” kitabında açıkladı (Çağdaş Yayınları, 1987).

  İ. Selçuk’un bu yazısı pek çok kişi tarafından ilkleme olarak değerlendirilmiş ve siyasî tarihte bir ilk olarak yerini almıştır. İşin siyasî yönü ile ilgili olarak söyleyecek sözümüz elbette yoktur. Bizim işimiz edebî açıdan değerlendirmek. İşte o açıdan bakıldığında bu belgenin bir şiir olmadığı ortadadır. Edebî ve sanatsal bir kaygı taşımadığı da aşikârdır. Üstelik ilk harflerle ilgili –farklı yöntemlerle uygulanmış şiir örnekleri olsa bile- bir uygulama da söz konusu değildir. Dolayısıyla bunu ilkleme olarak anmak yanılgıdır diyebiliriz. İlkleme değil, çok güzel bir uygulamayla gerçekleştirilmiş şifreli bir yazıdır. Aslına bakarsanız ne olduğu o kadar da önemli değildir. Önemli olan amacın hasıl olup olmadığıdır kanımca.

  Siz değerli okuyucularımdan, özellikle öğretmen arkadaşlarımdan ricam şudur: Lütfen bizim, bizden olan İLKLEME sözcüğüne sahip çıkarak gereken özeni ve desteği esirgemeyiniz. “Bir sözcükten ne çıkar!” demeyin. Damlaların nelere kadir olduğunu var mıdır bilmeyen?

  İlklemelerle sevgilerin, duyguların yansıtılacağı sevda dolu şiirler; düşüncelere, görüşlere gem vurulmayacak yarınlar ve günler diliyorum.

  Saygılarımla

  Tahsin MELAN

  * Yabancı sözcüklere Türkçe karşılıklar için kaynak:
  http://www.turkcesivarken.dilimiz.com

  10

  aysenur karacan
  03 Mart 2011´de söylemiş

  bana devre ile ilgili akrostiş çalışması lazım acil yardım edermısıniz acaba?

  11

  esma
  03 Mart 2011´de söylemiş

  ayşe küçükuysal ile ilgili akroştişş

  12

  LaKapLı123
  04 Mart 2011´de söylemiş

  bana ülkü ile ilgili şiir bulur musunuz (akrostiş) sevgilime yazacağım da 😀

  13

  LaKapLı123
  04 Mart 2011´de söylemiş

  acil bulmam lazım bu şiiri ne olur yardım edin….

  14

  İSMAİL SERİN
  04 Mart 2011´de söylemiş

  ismail ve kübra yla ilgili akrostiş şiir yazabilirmisiniz?

  15

  mesut caga
  05 Mart 2011´de söylemiş

  Feride ile ilgili akrostij istiyorum lütfen yazarmısın

  16

  muhammet kara
  05 Mart 2011´de söylemiş

  SEMİRA ile ilgili yazarsanız sevinirim

  17

  asiangeltugce
  08 Mart 2011´de söylemiş

  emin le ilgili yazar mısınız bir akrostiş

  18

  kral edop
  08 Mart 2011´de söylemiş

  aslı ile ilgili akrostiş istiyorum

  19

  seido
  09 Mart 2011´de söylemiş

  Slm admin banada bir siir yaparmisin SAFIYE ismiyle

  20

  ceren irey
  09 Mart 2011´de söylemiş

  acilen (berkan) ismiyle bir akrostij yazın acil 🙂

  21

  bayramxxx
  09 Mart 2011´de söylemiş

  bayram ve ayşenur istiyom mail adresime yollarsanız sevinirim

  22

  furkan doğu
  09 Mart 2011´de söylemiş

  lütfen FURKAN ile ilgili akrostiş çalışması

  23

  seido
  10 Mart 2011´de söylemiş

  benimle cikarmisin safiye le ilgili siir yazarmisiniz bana admin

  24

  mudblood15
  11 Mart 2011´de söylemiş

  göktan altına zeynep özlem şiiri lütfen

  25

  Nehir İdil
  12 Mart 2011´de söylemiş

  Merhaba ben İdil (: /. Sınıf öğrencisiyim . Okul dergimiz çıkacak ve benim dergiye şiir vermem gerekli bir kaç şiirim var ama ne yazıkki akrostiş konusunda yeteneksizim galiba , bütün denemelerime rağmen yazamadım .

  Sizden ricam ” Ümit Kantarcılar ” akrostişiyle ilgili bir şiir yazmanız. Şiirin konusu aşk yüklü olursa sevinirim . Fakat Bu okul dergisinde yayınlanacağı için çok fazla abartıya kaçmamasını sade bir dille küçük bir kızdan bir oyuncuya yazılmış bir şiir tarzında görünmesi önemli olan detaylardan .

  Lütfen bu dileğime cevap verin . Çok acil değil ama benim için hoş ve anlamlı bir şiir olması çok önemli. Size şiir için şimdiden çok teşekkür ediyor bol akrostişli günler diliyorum .

  26

  Sena Erkan
  13 Mart 2011´de söylemiş

  Harun ismi için doğum günü akrostiş i yazabilirmisiniz ?

  27

  yakup güngör/ yakuza
  13 Mart 2011´de söylemiş

  yakup ile acil

  28

  derya
  13 Mart 2011´de söylemiş

  bana acil bilim ve teknoloji ile ilgili akrostiş veya şiir lazım acele bulurmusunuz kardesim yarın okula götürücek bulamıyoruz ne olur yardım edin yoksa boku yedik valla wep sitesi yardım edinsenize manyaklar öküz sıpalaraı eşşeğileşşekler sizi öküz kafalar yardım edin insan gibi bu arada derya adlı şiiir akrostiş bulun boklular adi şerefsizler……………………………….

  29

  SYLYA
  14 Mart 2011´de söylemiş

  Mustafa ile ilgili acil lazım aşkım filan değil ona göre 😀

  30

  mahmut avcı karamahmut
  15 Mart 2011´de söylemiş

  lütfen kumbarayla ilgili bir akrostiş yazarmısınız acil

  31

  dilan
  15 Mart 2011´de söylemiş

  slmlar, sizden melek ve eren isimlernde akrostis siir istiyorum..yazarsnz sevnrm..

  32

  mücahit sağlam
  17 Mart 2011´de söylemiş

  bana mehmet öğretmen adlı akrostiş yazarmısın?

  33

  Kediciq
  17 Mart 2011´de söylemiş

  HAKAN :/
  YAYINLAR MISINIZ ?

  34

  şeyma
  19 Mart 2011´de söylemiş

  acillllllll şeyma adlı akrostiş lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm……

  35

  mute kes
  19 Mart 2011´de söylemiş

  ceyda adında bi kıza akrostij lazım ama kardeşim gibi biri ona gföre şeyler yazın

  36

  ahmet ceyhan
  20 Mart 2011´de söylemiş

  leman adlı akrostijli şiiri yazarmısınız..

  37

  karabaht
  20 Mart 2011´de söylemiş

  kuranı kerim ile ilgili acil akrostiş

  38

  MRTHN
  22 Mart 2011´de söylemiş

  Bana acilen MURATHAN la ilgili akrostiş yapa bilirmisinizzzz

  39

  EkremÖrdekbay
  23 Mart 2011´de söylemiş

  Kardeşim Bana Ezgi İle İlgili Bir Şiir Yazarmısın Acill .

  40

  mustafa ok
  23 Mart 2011´de söylemiş

  aybüke ile bir kızı anlatan bir şiir yazabilirmsn acil askı guzellıgı anlatırsa sevinirim

  41

  Halit Özdamar
  24 Mart 2011´de söylemiş

  Halit Ve nuriye ismimli akrostiş yazarmısınız acillllllllll

  42

  Melodi
  24 Mart 2011´de söylemiş

  Can ve Oktay ismi ile ilgili Şiir lütfen acil

  43

  wonderes
  26 Mart 2011´de söylemiş

  hüseyin adlı bi akrostiş rica edebilir miyim acil tşk ederim

  44

  melih yılmaz
  27 Mart 2011´de söylemiş

  ilk yardımla ilgili akrostiş gerekiyor

  45

  Sema Kılıç
  27 Mart 2011´de söylemiş

  şeref ile akrostiş oluşturur musnuz

  46

  nevzat bilgen
  28 Mart 2011´de söylemiş

  ya rica etsem NEVZAT AYNUR YAZABİLİR MİSİNİZ?

  47

  dilara kanatlı
  28 Mart 2011´de söylemiş

  helinle ilgili akrostiş yazarmısınız ?

  48

  Ömer Baştürk
  29 Mart 2011´de söylemiş

  Bana Gökçe İsminde bir akrostij yaparmısınız ?? acill

  49

  nurgül nazlı akkaya
  30 Mart 2011´de söylemiş

  bana acilen fatma hoca seni seviyom diye bir akrostiş bulun

  50

  ramazan gül
  31 Mart 2011´de söylemiş

  kumbara ile ilgili akrostiş yazarmısınız lütfen acill ..

  51

  Aslı ßozdémir
  01 Nisan 2011´de söylemiş

  Ali Sadık ilé akrostiş yazar mısınız?

  52

  bahar çiçek
  02 Nisan 2011´de söylemiş

  emir adına akrotiş şiir yazar mısınız lütfen acilll

  53

  edoşcuq
  04 Nisan 2011´de söylemiş

  fahri cihan ismine lütfenn

  54

  aLqoLicjk
  06 Nisan 2011´de söylemiş

  Ltfen tansel adı için ?

  55

  gokhan kemer
  07 Nisan 2011´de söylemiş

  asude ismi ile acık akrotiş yazarmısınız lutfen

  56

  gokhan kemer
  07 Nisan 2011´de söylemiş

  asude ile acıl akrostiş

  57

  Rüstem
  08 Nisan 2011´de söylemiş

  Ece Sünel adına son içinde son aşkım,seni seviyorum gibi kelimeler geçen akrostis yazarmısınız lütfen. . . Şimdiden teşekkürler

  58

  enbiya
  08 Nisan 2011´de söylemiş

  enbiya ismi için pls

  59

  selimcan karaduman
  09 Nisan 2011´de söylemiş

  selimcan veya selim le ilgili

  60

  ela demir
  09 Nisan 2011´de söylemiş

  lütfen sadakat hakkında akrostiş

  61

  fatma
  09 Nisan 2011´de söylemiş

  bana fotosentezle ilgili akrostiş yazar mısınız cok acıl lazım

  62

  Cenker
  10 Nisan 2011´de söylemiş

  cenker lütfenn xD

  63

  afra yılmaz
  10 Nisan 2011´de söylemiş

  merhaba ben afra lütfen afra için akrostiş yaparmısınız lütfen

  64

  kaan karadayı
  11 Nisan 2011´de söylemiş

  ya ben kumbara ile ilgili akrostij arıoyorum!!!!

  65

  fatihbaran’isyan
  12 Nisan 2011´de söylemiş

  FEYZA İLE İLGİLİ

  66

  mert orhan
  12 Nisan 2011´de söylemiş

  bana 2 gün içinde “küresel ısınma” ile akrostiş yazarmısınız?

  67

  mücahit alagöz/çakma pala
  12 Nisan 2011´de söylemiş

  acele etmenize gerek yoq ama güzel ve hiç yazılmamıs bir “EMİNEM” ile ilgili akrostiş

  68

  eda
  13 Nisan 2011´de söylemiş

  yha büşra ile akrostiş yazabilirmisinizzz acilllllllll 🙁 :(:(:( hiçbiyerde bulamadım yha offff

  69

  admin
  13 Nisan 2011´de söylemiş

  http://www.akrostis.net/bursa-ismi-icin-akrostis.html

  70

  CAN CAN CANİKOM
  15 Nisan 2011´de söylemiş

  yeişm ve şenol ile ilgili akrostiş yazarmısınız

  71

  hüseyin akkaya
  16 Nisan 2011´de söylemiş

  FULYA isminw şiir yazar mısınız?

  72

  admin
  17 Nisan 2011´de söylemiş

  http://www.akrostis.net/fulya-ismi-ile-ilgili-akrostis-siir.html

  73

  meraklı
  17 Nisan 2011´de söylemiş

  ya acil toprak kelimesi ile ilgili akrostiş bulun lütfenn

  74

  tuğba gül
  17 Nisan 2011´de söylemiş

  gül peygamber

  75

  burcu karagöz
  18 Nisan 2011´de söylemiş

  burcu ve volkan şiiri yazarsanız sevinirim biz 5 sene aşktan sonra evleniyoruz ve bununla ilgili bi şiir istiyorum

  76

  onur gökyıldız
  18 Nisan 2011´de söylemiş

  sıdıka adlı isimden akrostiş siir yazarmısınız

  77

  meliha
  18 Nisan 2011´de söylemiş

  meliha ve tuana isimleriyle akrostis siir yazarmisiniz???

  78

  onurkaanşahin
  18 Nisan 2011´de söylemiş

  bir kumpara akrostşi istiyorummmmmmmmmmmmmmmm

  79

  Enes Özgül
  18 Nisan 2011´de söylemiş

  çevre daire çap yarıçap ile ilgili akrostiş warmı? hocanın tekı odew werdıde yardım edın 😀

  80

  crazy_qızz:)
  18 Nisan 2011´de söylemiş

  tuğberk ile akrostiş yaparmısının lütfen 🙂 :):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

  81

  ohen online
  19 Nisan 2011´de söylemiş

  Tülay için akrostij yaparmısınız?

  82

  dewoy
  21 Nisan 2011´de söylemiş

  Çap,Yarıçap ve Daire ile akrostij yaparmısınız lütfen? Tesekkurler

  83

  minel güneş (minnoş)
  21 Nisan 2011´de söylemiş

  toprak ile ilgili akrostiş acil ama isim olan toprek değil

  84

  hamit_47@hotmail.com
  22 Nisan 2011´de söylemiş

  RONAYİ için acil bir tane akrostiş yaparmısınız
  şimdiden tşklr

  85

  yakışıklı ukala
  22 Nisan 2011´de söylemiş

  melis isminde en güzel akrostişinizi yazarmısınız

  86

  edız sungur
  23 Nisan 2011´de söylemiş

  oyku demır adına akrostıj sıır ıstıyorum sımdeden tesekur edrım…

  87

  akrepnusot
  23 Nisan 2011´de söylemiş

  Tükendim artık gel yanıma
  Üzüntüm bir gün olsun dinmiyor
  Leyla olmuşum sensizlik çekilmiyor
  Aşktır beni bu hale koyan başka bişey sanma
  Yalnız seni sevdim başkalarına sankın kanma hızlı yaptım bukadar oldu begenmediysen haber yolla yenisini yapıyım akrep_nusot@hotmail.com

  88

  tuna erkul
  26 Nisan 2011´de söylemiş

  davut isminde bir akrostiş yaparmısınız rica etsem???

  89

  merve tangız
  26 Nisan 2011´de söylemiş

  ‘REMZİ ARSLAN’ adına akrostiş yazabilirmisiniz aşk içeren

  90

  asiHacK
  27 Nisan 2011´de söylemiş

  sen seviyorum mine baş harfleriyle şiir istiyorum

  91

  dewoy
  01 Mayıs 2011´de söylemiş

  YARIÇAP. Daire .çap akrostişlerini rica etsem gönderebilrmisiniz

  92

  Sinem
  02 Mayıs 2011´de söylemiş

  Ya bana acilen

  Annem
  Gül
  Nigar
  veya Gülnigar
  Doğum günün kutlu olsun
  Bunlar bana acil lazım en azından 2 tanesi ltffnnn

  93

  damla su
  09 Mayıs 2011´de söylemiş

  Rumeysa ve Mısra ile ilgili akrostiş acil lütfenn rumeysada ü değil u

  94

  pepe
  10 Mayıs 2011´de söylemiş

  lütfen acil en kerem ile ilgili akrostiş yazın

  95

  pepe
  10 Mayıs 2011´de söylemiş

  acil en kerem ile ilgili akroştiş yazın

  96

  Edos
  11 Mayıs 2011´de söylemiş

  ya bana şimdi kare dikdörtgen ve üçgenin özelliklerini içeren akrostiş çalışması lazım acillll!!!!

  97

  esma çapçı
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  esma ismi ile ilgili akrostis

  98

  esma çapçı
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  ayşenur ismi ili ilgili akrostiş

  99

  esma çapçı
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  rafiye ismi ile ilgili akrostiş

  100

  esma
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  kadir ismi ile ilgili akrostiş

  101

  ayşenur
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  MUHAMMET İSMİ İLE İLGİLİ AKROSTİŞ

  102

  sebnemm
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  Doğum günün kutlu olsun Melike adlı bir akrostiş yaparsanız çok sevinirim.

  103

  asya xp
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  ali mert ve asya aciil akrostişş

  104

  nuran keleş
  12 Mayıs 2011´de söylemiş

  serkan ve nuran isimleri için akrostiş yaparmısınız….

  105

  gokhan kemer
  17 Mayıs 2011´de söylemiş

  rüya ismiyle acıl

  106

  MELİHA
  03 Ekim 2012´de söylemiş

  Bayrak

  Bayrağımız göklerde

  Andırıyor Şehitleri

  Yaprak gibi uçuşuyor

  Rüzgar onu dalgalandırıyor

  Ak rengiyle herkezin

  Kalbini aydınlatıyor!
  Yorumunuz denetim için bekliyor.

  107

  MELİHA
  03 Ekim 2012´de söylemiş

  Siz de Yazdığınız Şiirleri Paylaşın!

  Eğer sizin de Sevgilinizle ya da Kendi İsminizle İlgili Yazdığınız Akrostiş Şiir var ise Buradan Paylaşabilirsiniz.

  Adınız ve Soyadınız / Lakabınız (gerekli)

  E-posta Adresiniz (yayımlanmayacak) (gerekli)

  Web Siteniz

  Yorum yazarken kullanabileceğiniz XHTML etiketlerini görmek istermisiniz?
  Yorumunuz denetim için bekliyor.

  108

  MELİHA
  03 Ekim 2012´de söylemiş

  Azade bütün mahalleye küfür ediyo
  Yorumunuz denetim için bekliyor.

  109

  MELİHA
  03 Ekim 2012´de söylemiş

  ona inanmayın yalan söylüyo
  Yorumunuz denetim için bekliyor.

 • bana acilen kültür ile ilgili akrostiş laım cok hızlı bugune kdar yapnı nolurrr

 • acilen arzu adlı bi akrostij istiyorummm

 • halit_21021

  bana acil HaLiT<<<ismiyle

 • delirabia

  okulum veya okul yani kısaca okulla alakalı bir şiir lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 • Şilan adında istiyorum, çünkü okul başkan yardımcısı olmak için çalışıyorum..:D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 • elanaz tutkun

  bana acilen minelnaz leimesinin akrostişini yazarnısınız acil…..ACİL…ACİL…ACİL…ACİL…ACİL

 • Reyhan ismi ile akrostiş istiyorum kg.

 • Bana aciL oLarak Canan İsmiyLe akrosTiş Lazımm

 • yalnız melek

  mevlüt ismi ile akroştiş şiir istiyorum lütfen rica ediyorum çabuk yazın nolur

 • Onur Rahman

  Onur Rahman Akrostiş şiir yazman gerkıo pazertesine ödev acil nlr admin işim dustu nlr

 • benim melih adında sevgilim var ona aşkımı belirtmek istiyorum acil akrostiş yaparmısınz.:)

 • SLM BEN BOLUDAN MURAT YAŞ 39TIK TIK…KiMSE YOKMU?BEN DiLi BALDAN TATLI.YÜZÜ GÜNES GiBi PARLAK,BAKTIGIMDA SEVGiYi ANDIRAN ,GÜLÜSÜYLE CANA CAN KATAN BiRiNE BAKMISTIM.ORDAMI ACABA……0543 570 80 87

 • isa boncuk

  nefise ismi ile ilgili açil gerekli

 • erkin genç

  havva ismiyle ilgili açil gerekli

 • bana acil çok acil aşı olmakla ilgili akrostiş şiiri bulur musunuz lütfen.

 • Tamer Buhur

  Buse ismiyle akrostiş yaparmısınız aşk için akroştiş

 • Sevgilime Yazıcam ben Birtürl yapamadım ltf ”esra” diye bi şiir yaparmısın :S

 • hakan oybak

  döndü nur aşk akrostişi

 • selam sözcügü ile yazarmısınız

 • çok acil selam sözcügü ile yazarsanız sevinirim

 • ruhan ile akrostiş acil

 • sinem ismiyle ilgili acil lütfen

 • halime ile ilgili akrostişşş lütfenn acil

 • UÇAN TEKME

  GÜRSEL LE İLGİLİ Bİ ZAHMET

 • Rica etsem ONUR ve EZGİ ile yapar mısınız onu elde etmem gerekiyo ve çabuk solursa çookk sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🙂

 • canısı ile istiyorummm Acil !

 • toprak enes

  deniz ismiyle lütfen

 • mervenur niğdelioğlu

  bana acil herhangibi bir duygu ile ilgili akrostiş çalışması lazım yardımcı olur musunuz lütfen

 • lütfen beli şahin ile ilgili şiir yazabilirmisiniz

 • slm veli şahin adlı bir akrostiş yazabilir misiniz

 • semih ile ilgili lütfen
  s
  e
  m
  i
  h

 • directioner

  sevgi ile akrostiş

 • benim ve arkadaşlarım hakkında akrodtiş hazırlar mısınız????
  ZEHRA-ASLI-SLA-SEDEF nolur yapın???? 😀

 • Hakan Kuyumcu

  {T} ek bir isteğim vardı senden sevdiğim
  {U} zun bir ömrü benim yanımda geçirmen
  {G} eçmezmi dersin aşkın ışığında bir ömür
  {Ç} ekilmez mi benimle yaşlanmak
  {E} ğlence değil sadece aşktı benim arzettiğim bir ömür…
  (Hakan Kuyumcu)

 • lütfen acilen ”vücudumuz” adlı akrostiş yaparmısınız…

 • emin batı
  :):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):):):=)

 • 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :8 🙁 🙁

 • Ahmet kocabacak

  Ben Maraştan Ahmet Minşa diye bir kızı çok seviyorum onun adına akrostiş yazar mısınız lütfen

 • Metehan Gedikli

  Ben kahramanmaraştan metehan sevdiğim kızla aynı sitede oturuyorum aramızda 3 yaş olmasına rağmen ben onu deli gibi seviyorum ona bir akrostiş istiyorum umarım görür adı ilayda seni seviyorum ilaydaaaaa benimle çıkkkk

 • Tamer Çulha / ayıboğan

  tamer isinden olabilirmi

 • Selin kaya

  Alize adıyla akrostiş şiir lütfen acil

 • şura sezer

  GÜZEL RÜYAM

  bu başlık ile şiir yazar iseniz sevinirim

 • temiz çevre ….
  ile ilgili acil bi akrostiş yazabilirmisiniz… acaba :)….

 • temiz çevre ….
  ile ilgili acil bi akrostiş yazabilirmisiniz… acaba .. lütfn..

 • Mürsel ismi acil <3

 • merhaba benim adımla şiir yazana

 • bana arif ile akrostiş acil

 • ela ile ilgili bir akrostiş şiir 2 dk içinde bana ulaşması lazım lütfen

 • münir selcuk(hacî)

  merhaba MÜNÌR ismiyle akrostis yazíp yayinlarsaniz cok memnun olurum…lutfennnnnnnnnnnnn…

 • Erdi Yazıcı

  PINAR KALAY İSMİYLE BİR ŞİRİ YAZABİLİRMSİNZ ÇOK GÜZEL OLURSA ÇOK SEVİNİRM ACİİİİİİLLLLL

 • amasyalı 05

  sami ile ilgili yazar mısınız

 • canım annem,duygu hocam lütfen acilllllllll

 • örnek özhan

  Ö dür onun ilk harfi
  z dir onun ikinci harfi
  H dir onun 3 . harfi
  a onun 4. harfi
  N dir onun son harfi

 • bana acilen özcan isimli akrostiş yazar mısınız sevgilime yazıcamda 🙂

 • Seher ismiyle akrostiş siiğir istiyorum çıkma teklifi gibide olabir akrostis siiğir benden bukadar size bırakıyorum gerisini size güveniyorum güzel bir akrostis siiğir yazıcağınıza size zahmet biraz acil olursa sevinirim kolay gelsin 😀

 • bana IŞIK ile ilgili akrostis yazın lütfennn

 • Ceylan yazabilirmisin lütfen acil <3

 • görgü kuralları ile ilgili akrostiş yazarmısınız ?

 • zeki akça

  zeki akça illee ilgili bir akrostiş bir şiir yazarmısınız kendisi ögretmen

 • Nahid ismiyle akrostis siir istiyorum

 • şıjh uyıkıhokljn

 • ceza_iso22@hotmail.com

  Simge İle akrostij istoyorum

 • ERGİN YİĞİT SADO

  bana çok acil nimet ile akrostiş yazarmısınz

 • ÜMMMMMMMMMMMMMMMÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜSSSSSSSSSSSSSS İSMİNDE İSTİYOOOOOOOOOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZZZ

 • fetiye ile ilgili akrostiş yazarmısınız lütfen

 • Thefrm ile ilgili akrostişt

  thefrm.com

 • önder ve qizem ile ilqili bi akrostiş acil lütfen

 • İklima ismiyle akrostiş istiyorum yaparmısınız? çok lazım

 • özenç öztemel marazali

  huriye adına acil

 • “EVİN” isminin akrostiş şiirini yazarmısınız lütfen …

 • navruz ismi ile akrostiş

 • naime ve yunus acil lütfen

 • ali kaymaz

  lütfen acil tarafından hacer ismıyle yazarsanz memnun olurum

 • ali kaymaz

  lütfen acıll
  hacer

 • funda yıldız

  atilla ve funda ile ilgili bir şiir lütfen ve arada yakup ismide geçerse sevinirim

 • buse ve arzu ismi le akrostiş istiyorum

 • KuRŞuN AsKeR

  ŞEYMA ve KADRİYE isimleriyle akrostiş şiir yazarsanız sevinirim…

 • Gezdim tozdum sokaklarda
  Ülkeyi tanıdım arkadaşlarımla
  Laleler açtı biz gelince
  Ağlayan yamurlar güldü
  Yollar sevinçle doldu

 • Rüyalarda canlanırsın
  Ülkede hep tozarsın
  Yollarda koşarsın
  Ağlayanlara umut verirsin her zaman

 • asena asena

  Benim vatanım hkkında akrostiş şiir isitoyrum yazablr misnz ?

 • burçak isminde akrostiş yazarmsnz ya :s

 • Ali rıza

  görgül ismine şiir yazarmisiniz acil

 • Bana SULTAN ismi İle ilgili Bir ŞiiR YaZaRMıSıNıZ

 • bana tuba human adına akrostış yazarmısınınz ayrılık lan ılgılı

 • Arda büyük

  piramitlerle ilgili lütfen

 • rüzgar ile ilgili bir akrostiş yazarsanız çok ama çok sevinirim

 • helyum elementi ile ilgili akrostiş bir şiir yapabilir misiniz?

 • baki vural

  baki acil abi lütfen

 • ferda dursun

  on kasım, zübeyde hanım,alirıza efendi,selanik bunlar çocuğun ödevi için acil lazım yazarsanız çok sevinirim teşekkürler

 • Şeymanur ile ilgili yazabilir misiniz ? 🙂

 • RECEP ERBAŞ

  TAYİBE İSMİYLE AKROSDİŞ ACİL

 • toprak la ilgili şiir

 • abdülmüttalip adına istiyorum. çok acil

 • RENKLİ rüyaların girer gözüme Ümmetine kurban olayım Yar gibi aşığım Alimlere sordum bu nedir

 • ismet ismi için akrostiş yapar mısınız çok acil lütfen

 • NAZ isminde yaparsanız sevinirim.

 • kerem aslan

  araçları şiiri lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

 • Murat Arslan

  Melike Şifa Şahin ile ilgili yazabilirmisiniz lütfen.Sevgilime yazıyorum .

 • El uzattım ya sana yüreğin elvermedi, değmedi yüreğin yüreğime
  Sebebsiz değil yanlızlığım adı sen, hükmü sen
  İtirafı zor tarififi yok bu hissiyâtın,belki satırlarda ama onlarda hükümsüz
  Nasıl bir duygu,nasıl bi sağnaktı ki bu sensizlik, herşeyerağmen sana ıslanıyordum

 • gökhan oktay

  arkadslar söle güzel (( ŞENAY )) adında yazarmısnz

 • eduardo adına yapabilirmisiniz

 • acil lazım admin

 • zehra akyol

  BAŞARMAK İÇİN ÇALIŞMAK Konulu akrostiş istiyorum.lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim.acil okul dergisi için yazmam lazımdır.

 • istanbul_serserisi

  yusuf akrostiş ama “s” harfini serefiz yapın 😀

 • Aşk Yok Olmaktır bunun akrostiş’ini istiyorum acill lütfen…

 • Hacıbekir ile aşk sözleri olmasın lütfen…..

 • sefer ismi ile ilgili

 • Süleyman yalçın

  Süleyman adlı bir akrorostiş şiir yazar mısın çok acil

 • bana acilen mete ve mücahit ismi ile ilgili akrostiş lütfen e postama mesaj olarak atarmısnız ?

 • özgül demir

  türkçe yle ilgili bir şiir istiyorum bilen varmı,

 • beyza kıçanak

  beyza akrostiş gerekiyor hemmen nolur

 • nil buse aydın

  Akrostiş Şiir necip adında yazarmısınız

 • demet bnc

  seyit demet yaparmısınız lütfen acillllll … hersey tmm bu eksik
  3
  gun snra dogum gunune wrcem de

 • aşık asi

  merhaba,

  ben uzun zamandır tanıdığım ama açılmayı düşündüğüm kişiye akrotiş şiir istiyorum. adı BÜŞRA eğer mümkünse diğer örneklerini gördüğüm şiirler gibi olabilirse şiirin baş harfleri BÜŞRA son harfleri EMRAH olsun istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim

 • okul ile ilgili acil

 • acil okul ile ilgili şiir

 • son-mevsim

  bana acilen patlıcan ile ilgili akrostiş yaparmısınız?

 • Batın Gürses

  Batın ile ltfn

 • BEYZA ve BEYZAM ismiyle acil lütfen…!!

 • İBRAHİMCANKAYAN


  İ
  B
  R
  A
  H
  İ
  M

  C
  A
  N

  K
  A
  Y
  A
  N
  YAZARMISINIZ

 • erkin caner

  inci yarız ismiyle acil şiir istiyorum şimdiden teşekkürler

 • bana acilen muhammet isimli akrostiş gerekiyor lütfen 🙁

 • figen kömürcü

 • (figen ve mete) yazarsanız çok sevinicem şimdiden teşekkür ederim…

 • Acil Akrostişe İhtiyacı Olan Birisi

  Bana lütfen hatta yalvarıyorum çok ama çok acil sıcaklı ısı vb. akrostiş lazım lütfen ama çok acil Pazartesiye gitmesi gereken bir dergim var ve performanstır belirteyim çok ama çok acil ba sıcaklı veya ısı ile ilgili akrostiş eğer hangisi derseniz sıcaklık olsa daha iyi ama ikiside olsun inanın çok ama çok makbule geçer lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen ve rica edersem çabuk olsun n’olur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • muhlis isimli şiir yaparmısın ?

 • oğuzhan balcı

  begüm akrostişli şiir lütfen.

 • GÜLŞAH isminde akroştık şiir istiyorum :*

 • Merhaba.Yakında bir öğretmenimin doğum günü ona sürpriz yapmak istiyorum.Bana Havaser ismi için bir akrosriş yazar mısınız? Çabuk olursa sevinirim 🙂

 • Merhaba.Yakında bir öğretmenimin doğum günü ona sürpriz yapmak istiyorum.Bana Havaser ismi için bir akrosriş yazar mısınız? Çabuk olursa sevinirim 🙂 Olursa bunun bana bildirilmesini istiyorum.

 • turkan akrostiş yazarmısınız acıl

 • bana sivil savunma ile ilgili akrostiş yazar mısınız bugün
  acillllllll…

 • adem tekin

  Beyler Bayanlar Sivil Savunma ile ilgili akrostiş bilen varmı

 • güzelkız

  nurda taşdemir acil …TŞK… 🙂

 • Melike Nur Kırçan

  Lütfen bana acil turizm akrostiş siiri yazar mısınız?

 • mahmut isimli akrostiş lütfen acil

 • bandada
  m
  e
  l
  i
  k
  e

  ismiyle yapın lütfen 🙂 🙂 🙂

 • Acilen işi ve sicaklik

 • kare ve eskenar ile akrostis acill

 • alişana açık şiirler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?