İzmir’de nitelikli ve güvenilir beyaz eşya servis hizmeti

Sizlerin de bildiği gibi servis hizmetinde yaşanan birçok problem bulunmaktadır. Genelde, evimizdeki, iş yerimizdeki beyaz eşya arızalandığı zaman aradığımız servisin geç ulaşmasından, tamiratı yapılan kısa zaman sonra yeniden bakıma ihtiyaç duymasından, yapılan servis hizmetinin çok pahalı ve niteliksiz olmasından
memnuniyetsiz kalırız. İzmir beyaz eşya servisi olarak bunun gibi sorunları ortadan kaldırmak üzere İzmir’de sizlere hizmet sunmaktayız.

Evinizde,İş yerinizde ürününüz arızalandığı vakit çağrı merkezimize 7-24 bırakacağınız onarım çağrı kaydı sayesinde hızlı servis hizmetini kapınıza getiriyoruz. Bıraktığınız arıza bildirim kaydı yardımıyla en yakınınızdaki aracı en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

İlerleyen teknoloji beyaz eşya alanında yeni cihazların, aletlerin, ürünlerin çıkmasını ağlamıştır. Firmamızda çalışan personel ilerleyen bu teknolojiyi incelemekte ve kendilerini devamlı geliştirmektedirler. Teknikerlerimiz bu sayede yeni ürünlerde karşılaştıkları her tür probleme çözüm üretmektedir. İzmir beyaz eşya servisi olarak amaçlarımızdan bir diğeri verilen hizmetin uzun vadeli olmasını sağlamaktır.
Bakım ve onarım hizmetinde işçilik ile değiştirilen yedek parça 1 sene garantili olmakla beraber bu periyot
zarfında müşterilerimizin yaşabileceği sorunlarla tam bir biçimde ilgilenmekteyiz.

Uzman personelimiz ve donanımlı servis araçlarımızla siz müşterilerimize mükemmel hizmet vermekteyiz.Her çeşit beyaz eşya,klima ve kombi tamiratı mükemmel bir biçimde yapılır.
Garantili,kaliteli,hızlı hizmet için aramanız kafidir.İzmir beyaz eşya servisi 7/24 online hizmet 444 1 494

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir