Ümraniye Profilo Servisi 444 5 545


Neredeyse her türlü işin elektronik eşyalarla sağlandığı günümüzde kullandığımız beyaz eşyalar çok mühim bir yere sahiptir.Evinizde veya iş yerinizde bu kadar çok kullanılan ürününüzün markası Profilo olabilir ve bu devamlı kullanımdan dolayı cihazınız arıza verebilir ya da bakıma gerek duyabilir.Servis merkezimizde çalışmakta olan profesyonel teknisyenlerimiz ile arıza çıkaran cihazlarınız artık siz müşterilerimize problem teşkil etmekten çok uzakta.

Türkiye’de çok fazla talep edilen ve kullanılan Profilo ürünleri ilerleyen teknoloji ile birlikte sürekli yeni modellerle karşımıza gelmektedir.Sürekli gelişimin yaşandığı bu bilişim çağında kuruluş olarak yeni çıkan cihazlar alanında inceleme yapmakta ve gerekli bilgiyi sağlamaktayız. Arızalı eşyalarınızı aynı gün onarıyoruz ya da sorunun boyutuna göre siz müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Sağlıklı arıza teşhisleri sayesinde sorunlarınızı olağandan daha çabuk çözüyoruz.

Kartal Profilo servisi olarak misyonumuz siz müşterilerin sunulan servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır.Servis hizmetinde değiştirilen yedek parça ve işçilik bir sene olup teknikerlerimiz servis hizmeti sonrası ürününüzü daha ergonomik kullanmanız hakkında sizleri bilgilendirmektedir.Firmamıza ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza bildirim kaydı bırakmanız yeterlidir.Beyaz eşya onarımında kaliteli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 55 45.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?