Şu etiket ile yazılmış yazılar: ‘smine’

Gökhan Can İsmine Akrostiş Çalışması

Gökhan Can İsmine Akrostiş Çalışması

Gökhan Can İsmine Akrostiş Çalışması Geldin yanımaÖvdün beni oradaKahroldum ben yanındaHaykırdım delicesineAydınlık bir ortamdaNe yapıyoruz biz burada Canımı aldın oradaAşık oldum ben sanaNe yaptın sen bana Tuba

İsmail İsmine Akrostiş Şiir

İsmail İsmine Akrostiş Şiir

İsmail ismi için yazılmış akrostiş Şiir İstesen de istemesen de Seninim ben artık kabul et Mazide kaldı aşkımız, biliyorum, Artık sen de sevemezsin beni eskisi gibi İllet oldu aşkımız Lanet ettim seni sevdiğim güne..

Yaren İsmine Yazılmış Akrostiş Şiir

Yaren İsmine Yazılmış Akrostiş Şiir

Yaren ismi için özel olarak oluşturulmuş Akrostiş Şiir Çalışması Yar ben sana demedim mi Aşkımız kimselere benzemez Rivayetlere inanma Eski aşklar her zaman değerlidir Neden diye sorma bu gönül öyle ister..

Devamı » Y Harfiyle Akrostiş 1.119 ` kere okundu. 8 Yorum

Gülcan İsmine Akrostiş Şiir

Gülcan İsmine Akrostiş Şiir

Gülcan ismi için yazılmış hoş bir Akrostiş Şiir Çalışması… Güller açtı gönlüm seni görünce Ümitsiz bir aşıktım ben senden önce Leyla ile mecnun gibi yar seninle Canını çıkardığımız her dakika Aklımda güzel birer hatıra Ne yaparım bilemiyorum sensiz yar ben bu aşkta..

Ayşegül İsmine Akrostiş Şiir

Ayşegül İsmine Akrostiş Şiir

Ayşegül İsmi için güzel bir akrostiş şiir çalışması; (üyemize teşekkür ederiz) Ahh diyemeden çekip gittin Yeniden belki başladık ha? Şendi günlerimiz kedersizce geçen Gözlerimiz pırıl pırıl Ümidimiz vardı aşka, Lakin olmadı herşey gönlümüzce, belki nice aşklara… Ayşegül ismindeki kullanıcılarımız kendi örneklerini gönderebilirler..